Ana SayfaModa20-26 Kasım Haftası Burç Yorumları

20-26 Kasım Haftası Burç Yorumları

-

Yeni haftaya başladığımız bu günlerde yeni burç yorumları ile sizlerleyiz. Bu hafta sizleri neler bekliyor merak ediyor musunuz? İşte yeni hafta için burç yorumları…

Koç Burcu

Gelen yeni ayla birlikte yeni parasal yatırımlar için kolları sıvayabilirsiniz. Özellikle bankalarla ilgili konular bu hafta dikkatinizi çekebilir. Kendinizle ilgili aldığınız köklü değişim kararları çevrenizde ki insanlar tarafından fark edilecek. Eğer sevgilinizle aranızda herhangi bir problem varsa bu probleminizi kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Yoksa da bu hafta ikili ilişkiniz için tutkulu bir hafta olacak gibi duruyor.

Boğa Burcu

İşte bu hafta boğalar için burç yorumları şöyle. Sevgilinizle birlikte romantik etkileşimler yaşayacağınız bir hafta olacak. Partnerinizin tutkulu davranışları aranızda ki ilişkinin pekişmesinde yardımcı olacak. Aile içerisinde istediğiniz enerjiyi kolayca yakalayabileceksiniz. Yeni adımlar yeni projeler için uygun bir dönemdesiniz. Bunu avantaja çevirebilirsiniz.

İkizler Burcu

İş hayatınız için çevrenizde ki insanlar size yardımcı olmak amacıyla fedakarlıklarda bulunabilirler. Bu durum iş hayatınızda sizin için pozitif gelişmeleri beraberinde getirecek. Yaşadığınız olumlu gelişmeler ikili ilişkilerinizde de sizi rahatlatacak. Partnerinizle bir iş ortaklığı fikri düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra birlikte romantik bir hafta geçireceksiniz.

Yengeç Burcu

Evli yengeçler… İlişkiniz ve çocuklarınız ile ilgili aldığınız kararları uygulayabileceğiniz bir hafta. Aldığınız kararlar ile birlikte çocuklarınızla aranızda ki iletişiminiz gelişecek. İdeallerinizle ilgili daha net adımlar atıp daha kesin kararlar verebileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer planladığınız bir seyahat varsa bu seyahat size çok iyi gelecek. Ayrıca seyahat sizin için çok eğlenceli geçecek.

Aslan Burcu

Aile içerisinde herhangi bir kişi ile aranız bozuksa bu dönem sizin için barışma dönemi olacak. Mutluluğa kapı açtığınız bir döneme giriyorsunuz Maddi olarak ailenizden destek göreceğiniz bir hafta olacak. Mülk edinme bu ay gündeminizde olabilir. Arkadaşlarınız her ne kadar sizi dışarıya çağırsa da siz bu hafta evinizde vakit geçirerek dinlenmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu

Başak burçları için bu hafta planların artık masaya koyulduğu bir hafta olacak. Özellikle arkadaşlarınızla sık sık görüşüp konuşup yeni grup işlerini hayata geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kafaya koyduğunuz işlerde başarılı olmak için elinizden geleni yapıyor ve hatta çevrenizde ki insanlarla inatlaşıyorsunuz. Ancak bunun uzun vadede faydalarını göreceksiniz. Ayrıca bu hafta partnerinizle romantik anlarda yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Yeni gelen ay yaklaşırken tüm teraziler hayatlarında bir rahatlama yaşayacak. Özellikle parasal konularda aldığınız kararlar işe yarayacak ve gelecek ay geliriniz artacak. Sağlık konusunda canınızı sıkmanıza gerek yok. Partnerinizle birlikte bu hafta çoklu arkadaş gurupları içerisinde yer alacak eğlenceye bol bol zaman ayıracaksınız. Ayrıca sizin yardımınıza ihtiyacı olan insanlara yardım edecek ve yardımseverliğiniz ile ön plana çıkacaksınız.

Akrep Burcu

Yeni hafta size beraberinde maddi sıkıntıları da getirebilir. Bu nedenle yaptığınız harcamalara dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta maddi konular üzerinde yorulacağınız bir dönem oluyor. Ancak gelecek hafta size maddi olarak rahatlama görünüyor. Alacağınız bir iş teklifi size büyük sürpriz olacak. Finansal dengesizliklerinizi düzene sokacak. İlişkisi olan akrepler için bu hafta ilişkilerini tazelemeleri için geçen bir hafta olacak. İlişkisi olmayan akrepler ise yeni aşklara yelken açabilirler.

Yay Burcu

Hayatınıza olumsuz bir gözle bakıyorsunuz. Ancak bir yakınınızdan aldığınız tavsiyeler üzerine kendi kendinizi sorgulayabilir ve yeni cevaplar bulabilirsiniz. Bu sizi psikolojik olarak baya rahatlatacak. Önümüzde ay sizin için çok aydınlık bir dönem olacak. İş ilişkileriniz güçlenecek, maddi olarak daha fazla imkana sahip olacak ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Planlarınızı rahatlıkla ortaya koyacağınız bu dönemde aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Oğlak Burcu

Geçmişten gelen bazı konular kafanızı karıştırıyor. Bu hafta genellikle geçmişle ilgili konuların üzerinde duracağınız bir hafta olacak.  Bu düşünceler sonucunda yeni kararlar vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem sizin için hem maddi hem de manevi açıdan daha rahat geçen bir süreç olacak. Arkadaşlarınızla bol bol vakit geçirmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızı karşı bonkör bir döneme giriyorsunuz. Kişisel yeni başlangıçlarınız aşk hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. Aşkınıza aşk katacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Kova Burcu

Bu hafta gündeminizde gelecek var. Geleceğinizle ilgili çevrenizdeki insanlarla konuşacak onların fikirlerini almaya çalışacaksınız. Yeni kararlar ile yolunuza devam edeceksiniz. Şans artık sizden yana aldığınız kararları uygulamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Maddi sıkıntılara son verdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Birden fazla işle birlikte ilgileneceksiniz. İlişkisi olmayan kovalar için sürpriz aşklar olabilir. İlişkisi olan kovalar sevgilileri ile bol eğlenceli bir döneme giriyor.

Balık burcu

İş hayatınızda yeni sorumluluklarla birlikte kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya başlıyorsunuz. İlk başta yeni sorumluluklarınız sizi biraz yorabilir. Ancak ilerleyen dönemlerde bunun sizin için iyi bir aşama olduğuna karar vereceksiniz. Balık burçları partnerleri ile olan ilişkilerinde dikkatli olmalılar. Bu hafta ikili ilişkiler de yanlış anlaşılmalar ile karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayan balıklar ise bu hafta karşılarına çıkacak ilişki fırsatlarını iyi değerlendirmelidirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz