Home Diyet 2 Günlük Şok Diyet

2 Günlük Şok Diyet

0
iki gunluk sok diyet

Kilo vermek hemen hepimizin istediği bir şey. Lakin kilo vermek göründüğü kadar da kolay değil. Özel bir gün yaklaşırken aldığınız elbiseye bir anda sığamamak pek çok kişinin yaşadığı büyük sıkıntılardan. Üstelik o elbiseye sığabilecek kadar kolay ve hızlı kilo vermek de normal diyetler ile mümkün olamayabiliyor. Bu durumda da karşımıza en hızlı kilo verme yöntemi olan şok diyetler çıkıyor. Bu şok diyetler ile belirli günlerde birkaç kilo verebiliyoruz. Özel bir gün öncesinde vermeniz gereken 3-5 kilo fa anız varsa şok diyetleri yapabilirsiniz.

2 Günde 3 Kilo

Sizlere tarifini ve yapılışını vereceğimiz 2 günlük olan bu şok diyette en fazla 3 kiloya kadar kilo verebilirsiniz. Çok acil bir şekilde kilo vermeye ihtiyacınız var ise bu diyeti deneyerek kilo sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Unutmamanız gereken önemli noktalara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle herhangi bir hastalığınız ya da rahatsızlığınız var ise bu şok diyeti kesinlikle doktorunuza danışarak onun izni ile yapmalısınız. Bunun yanı sıra bu diyeti yaparken günde en az 2 lt su içmeniz gerekmektedir. Diyete kesinlikle hiçbir gıda eklemesi ya da çıkartması yapmayın. Bu hem diyeti doğru şekilde yapmamanıza neden olur hem de sağlık sorunu yaratır.

Şok Diyet Yapılışı

İşte bahsettiğimiz ve hızlı kilo vermenizi sağlayan 2 günlük şok diyet listesi.

1.Gün

Kahvaltı: sabah uyandığınızda sadece meyve yiyin. Eğer meyve yemek istemiyorsanız meyve suyu da içebilirsiniz.

Öğlen yemeği: öğlen yemeği olarak 1 porsiyon az yağlı sebze yemeği yiyebilirsiniz. Bunun yanında 1 kase yağsız salata ve 1 kase de yoğur yiyeceksiniz.

İkindi saati: ara öğün olarak 1 adet meyve yiyiniz.

Akşam yemeği: akşam yemeğinizde 1 porsiyon et yemeği ve yanında yeşil salata yiyorsunuz. 1 dilim ekmek de akşam yemeğinizde var.

Gece: yatmadan 2 saat önce 1 adet meyve yiyeceksiniz.

2.Gün

Kahvaltı: meyve ya da meyve suyu

Öğlen yemeği: 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata ve 1 kase yoğurt

2.günde diyetinizin geri kalan öğünlerini ilk gün gibi yapıyorsunuz.

[irp posts=”1602″ name=”3 Günlük Şok Diyet”]

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version