Ana SayfaModa19 Nisan 2018 Perşembe  Günlük Burç Yorumları

19 Nisan 2018 Perşembe  Günlük Burç Yorumları

-

 

Gunluk burc yorumları necibe1- Koç Burcu

Koç burçları bugün hareketli bir gün geçirebilir. İş dünyasında yoğun tempolu bir gün bugün koçları bekliyor. Yeni iş teklifleri alabilirler. Hızlı ve tempolu günün sonunda güzel bir ortamda bulup hoş vakit geçirebilirler. Sevdiklerinin bugün kalbini kazanmak için fırsatlar elde edebilirler. Enerjilerini doğru biçimde kullanıp günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

 

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün çok önemli hatalar yapabilir. Bu hatalarla sevdiklerinin kalbini kırabilir. Kovalar bugün beklenmedik gelişmeler karşısında ani tepkiler verebilir. Ani tepkiler sonucunda çevrelerine negatif enerji saçabilir. Kovalar bugün iş yerinde istenmeyen adam ilan edebilir. Telafisi güç hatalar yapabilirler. Sevdiklerini kırmamaları ve fevri hareket etmemeleri tavsiye edilir.

 

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün parasal anlamda büyük rahatlama yaşayabilir. Bugün ekstradan iş alabilirler. Maddi kazanç elde edecekleri bir gün olabilir. Uzun zamandır hayalini kurdukları şeye bugün kavuşabilirler. Sorumluluk alıp başarı ile yerine getirebilir. Bugün balıklar hem iş hayatında hem aşk hayatında karlı ve kazançlı bir gün geçirebilir. Maddi konularda rehavete kapılıp kendilerini zor duruma sokmamaları tavsiye edilir.

 

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün güzel haberler alabilirler. Bu haberlerle başaklar günü mutlu ve huzurlu geçirebilir. Azimli ve kararlı tutumları ile çevrelerinin beğenisini kazanabilirler. Aşk hayatında yeni aşklara yelken açabilirler. Duygusal yaşantıları netleşebilir. Kendilerini bugün çok güzel ifade edebilir. Duygularına bugün karşılık bulabilirler. Yakaladıkları olumlu hava ile önemli sorunları çözüme kavuşturabilirler.

 

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün sevdikleri ile bazı konularda kırıcı tartışmalar yapabilir. Empati ve sağ duyularını kaybeden teraziler olayları değerlendirirken mantıktan uzaklaşabilirler. Kırmamak adına bazı değerlerinden vazgeçmeleri gerekebilir. Bazı şeyleri hazmetmek ve kabullenmekte zorlanabilirler. Teraziler bugün son derece duygusal ve kırılgan olabilir. Olaylara empatik yaklaşıp kırıcı olmamaları tavsiye edilir.

 

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün aldıkları görev ve sorumlulukların altında ezilebilirler. Aşırı görev ve sorumluluk alıp tüm enerjilerini harcayabilirler. İş dünyasında bazı işleri yarım bırakabilirler. İhmalkar davranışın faturasını bugün ağır ödeyebilirler. İş dünyasında bazı işler iptal olabilir. Bu da ikizlere ciddi gelir kaybı yaşatabilir. Maddi açıdan daha dikkatli harcamalar yapmaları gerekebilir.

 

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün aktif bir gün geçirebilir. Çok önemli davetler alabilir. İş çıkışı güzel bir ortamda bulunup sosyal açıdan kendilerini geliştirebilir. Bugün fırsatları değerlendirme adına çok önemli bir gün olabilir. Yaylar bugün dalgın olabilir. Çok önemli detayları unutup sevdiklerini üzebilirler. İş dünyasına dalıp sevdiklerini ihmal edebilirler. Sosyal yaşama kendini kaptırıp sevdiklerini ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

 

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün asabi ve hırçın tavırları ile çevreleri tarafından dışlanabilir. Duygularını ifade etme ve kontrol etme konusunda zorluk yaşabilir. Sözleri yanlış anlaşılabilir. Net ve açık sözlü olma konusunda zorluk yaşabilir. Bugün mücadele ruhunu kaybedip her şeyi oluruna bırakabilirler. Hedeflerinden uzaklaşabilirler. Bazı fırsatları kaçırabilirler. Dikkatsiz olmaları bazı işlerde fazla vakit harcamalarına neden olabilir.

 

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün önemli işlere imza atabilir. Hayatlarına ilişkin çok önemli sorunları çözüme kavuşturabilirler. Problem çözme becerilerini kullanarak çevresindeki insanların sorunlarına çözüm olabilirler. Samimi ilişkiler kurarak çevrelerinin beğenisini kazanabilirler. İyi niyetleri bugün fazla suiistimal edilebilir. Aslanlar bugün olumlu davranışları ile çevrelerinin dikkatini çekebilirler.

 

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün aile bireyleri ile hoş vakit geçirebilir. Bugünü sevdiklerine ayırabilirler. İş dünyasının stresinden uzak küçük tatil planları yapabilirler. Ekonomik olarak iyi duruma gelen akrepler bugün alışverişe çıkabilirler. Bugün sevdiklerini mutlu edebilirler. Harcama konusunda bugün sınırları biraz zorlayabilirler. Maddi konularda dikkatli olup günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

 

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün sağlık sorunları ile uğraşabilir. Çok yakın bir dostunun sağlık sorunları için günü hastanede geçirebilir. Yardımlaşma ve dayanışma ruhu gelişmiş olan yengeçler bugün bütün işlerine ara verip dostlarının imdadına koşabilir. Bugün bazı işleri geri çevirebilirler. Bazı davetleri iptal edebilirler. Yoğun koşturma içinde enerjilerini dengesizce harcayabilirler. Günün sonunda kendini yorgun ve halsiz hissedebilirler.

 

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün parasal sıkıntı çekebilir. Gelir ile gider arasında dengeyi bozabilirler. Gereksiz harcama ile bütçelerini zora sokabilirler. Bazı hesapta olmayan durumlara para aktarabilirler. Bazı işler iptal olabilir. Gelir kaybının yanında gereksiz harcamalar oğlaklara ödeme güçlüğü yaşatabilir. Parasal konularda daha dikkatli olmaları ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz