Ana SayfaModa19-25 Şubat Haftası Burç Yorumu

19-25 Şubat Haftası Burç Yorumu

-

Bu haftalık burç yorumu değerlendirmeleri için hatalık burç yorumları köşesinde neler varmış gelin hep beraber göz atalım.

Oğlak burcu:

Oğlak burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta hayatınızda size destek veren ve yanında daha rahat hissettiğiniz kişilerle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Haftaya duygusal ihtiyacınızı gidermek isteyerek başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra keyif aldığınız işlere daha çok vakit ayırarak mutluluk deponuzu daha da doldurmak isteyebilirsiniz.  Kendi iç dünyanızı daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz ya da yaşantınız için önemli olan birkaç durum için çalışmalara başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise yaratıcı projelerinize ve yaratıcı girişimlerinize odaklanabilirsiniz ve yaratıcı enerjinizi bu hafta çok faydalı ve olumlu yönde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek olan Satürn ile Venüs’ün olumlu etkileşmesinden siz yeni fikirlere açık olabilirsiniz ve başkaları tarafından daha çekici ve arzu edilesi bir duruma gelebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise üzerinizde olan sorumlulukları en doğru şekilde sonuca kavuşturmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki rutinleri daha sağlıklı kılmak için çalışmalar yapabilirsiniz ve bu konuda organize olup organize bir şekilde hareket edebilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Satürn ve Merkür’ün etkileşmesinden kaynaklı olarak hayat karşı daha pozitif ve daha rahat tavılar sergileyebilirsiniz ve bu sayede hayatınızda aradığınız konfora daha da yaklaşmış hissedebilirsiniz. Hafta sonunda ise sevdiğiniz insanlarla olanlar yaparak onlarla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz insanla daha çok vakit geçirme imkânınız olabilir ve bu durum sizin için çok keyifli bir hal alabilir.

Bu hafta sizin favori günleriniz Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri olabilir. Bu hafta kız ya da bir kadınla yaşayacağınız olan bir görüşme çelişkili olarak sonlanabilir. Bir yakınınızdan alacağınız bebek haberi sizin için çok büyük mutluluk ve şaşkınlık yaratabilir. Hafta içi alacağınız bu hamilelik haberi karşısından mutluluğunuzu gizleyemeyeceksiniz. Hayatınızda olan bir takım insanlar ertelemiş oldukları yolculukları bu hafta yapmak isteyecekler ve başka şehir ve ülkede yaşayan insanlarla temas kurarak bu planlanan yolculuğu gerçekleştirebilirler.  Bu hafta planlanmadık bir seyahate çıkabilirsiniz ve bu seyahati kendi aracınızla gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolculuk esnasında bazı aksilikler çıkabilir bundan dolayı yola çıkmadan bu aksilikler çıkmadan onlara karşı önlem almalısınız. İş hayatınızda ise başarı bir sürecin içerisinde bulunuyorsunuz diyebiliriz. Ve bu süre içimde olmak istediğiniz için gösterdiğiniz hırslı davranışları hala devam ettirdiğinizi söyleyebiliriz. Yapacağınız birkaç çalışma için yaşlı insanlarla iletişime girebilir hatta onların deneyimlerini paylaşabilirsiniz. Bu hafta üstlendiğiniz işleri hızlı bir şekilde toplayarak düzene sokacaksınız. Ailenizden bir erkekten beklenmeyen bir haber alabilirsiniz ve bu haber o erkek için sizin endişelenmenize yol açabilir. Bu hafta yoğun çalışmanızın ardından kendinize küçük bir tatil planı yapabilirsiniz ya da kendinizi ödüllendirmek isteyebilirsiniz. Ya kendinize ya da tanıdığınız bir insana hediye alma gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu hafta bazı durumları maddi anlamda olumluya sonuçlara çevirmek için önünüze bazı fırsatlar gelebilir bu durumları değerlendirmelisiniz. Oğlak burcuna sahip genç erkekler hayatlarında bazı sorunlar ile karşılaşabilir ve bu sorun hayatınızın tadını kaçırabilir fakat bunun yanı sıra iyi bir gelecek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu durum doğrultusunda geçmişinizi geride bırakmak isteyebilirsiniz. Bu durum sayesinde yeni başlangıçlar için yeni şanslar yakalayabilirsiniz. Oğlak burcuna sahip genç kadınlar ise hedeflerine ulaşmak için daha iddialı ve saldırgan tavırlar sergileyebilirler.

Kova burcu:

Kova burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinden bu hafta muhteşem fikirleriniz ve planladığınız kısa vadeli planlarınız için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendi istekleriniz daha ön planda olacağı bir haftaya giriyorsunuz ve sahip olduğunuz fikirler doğrultusunda kendinize bazı planlar yapabilirsiniz bu planlara ek olarak bazı konular hakkında bilgi toplayabilirsiniz ve en yakın tarihte başlayacağınız planınızı seçmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise hafta başından beri devam ettirdiğiniz işlerinize daha da yoğunlaşabilirsiniz. Bu işlerin sonucu olarak yaklaşık olarak 2 hafta sonra kariyerinizde belli bir noktaya geldiğiniz zaman bu konular üzerinde ilerlemelerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra duygusal ihtiyaçlarınıza yönelerek onları gidermek isteyebilirsiniz ya da ev ve aile gibi yakınınızda olan insanların bazı sorunlarına yoğunlaşarak onlara çözüm yolu arayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise olduğunuzdan daha çok sevgi dolu olup eğlenceli ve keyifli ayrıyeten romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Bundan kaynaklı olarak hayatınızda büyük önem arz eden insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra sevdiğiniz işlere daha da odaklanabilirsiniz. Yani sevdiğiniz hobilere daha çok odaklanabilirsiniz ve sevdiğiniz işleri sağlıklı ve pozitif olmak için yapabilirsiniz. Hafta sonunda ise hafta boyunca vakit ayıramadığınız şeylere vakit ayırmak isteyebilirsiniz ve yaptığınız plan programı daha da geliştirebilirsiniz ya da önünüzdeki hafta için yeni plan ve programlar yapabilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori günler Cuma ve cumartesi günleri olabilir.  Bu hafta maddi anlamda aile içinde görüşmeler olabilir bunun yanı sıra ailenizle daha güzel vakitler geçirebilirsiniz. Karşılaşacağınız bazı durumlar karşısında belli mali kaynaklarınızı güvence altına almak isteyebilirsiniz ve bunun için farklı eylemler ve değişik planlar planlayabilirsiniz. Bu hafta aile bütçesine katkı için ekstra para kazanabilirsiniz ya da önünüzdeki ay ya da yıl için belli bir birikim planı yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde karşılaşacağınız bazı durumlar karşısında kurnaz tavırlar sergileyebilirsiniz. Bunların yanı sıra iş için yeni bağlantılar kurabilirsiniz ya da iş için yapacağınız görüşmeleri avantajınıza yönlendirebilirsiniz. Bu hafta başka şehir ya da ülkede bulunan insanlar ile aranızda bir ulaşım problemi yaşanabilir. Bu konuda yakınınız olan genç bir erkek size yardım edebilir. Aile ve akrabalarınızla mal ve mülk konuları için bir araya gelebilirsiniz ve bu toplantılarda bir takım gerilmeler meydana gelebilir. Bu konuları çok uzatmadan uzlaşmak sizin için faydalı olacaktır diyebiliriz. Hafta boyunca tanıdığınız veya yeni tanıştığınız birkaç kadınla ilgili toplantı ya da davet tarzı etkinlikler düzenleyebilirsiniz.  Yakınınız olan bir kadının hayatında gerçekleşen bir olay size mutluluk verebilir. Aşk hayatınızda ise ilginç olayların ve duygusal olayların gerçekleşeceği bir hafta sizi bekliyor diyebiliriz. Aşk hayatınızda gerçekleşecek olan bir diğer konu ise ilişkiniz hakkında önemli planlar yaparak karşınızdaki insanla daha çok etkileşmeniz hakkında olabilir.  Eğer belli bir ilişkiniz yok ise bu hafta ruh eşinizi bulabilme ihtimaliniz oldukça fazladır. Kova burcuna sahip genç kadınlar önemli başarılar ve önemli değişiklikler yaşayarak mutluluk noktalarına ulaşacaktır diyebiliriz. Kova burcuna sahip erkekler ise bu hafta planladıkları ve gerçekleştirdikleri seyahat planlarının sonucunda mutsuz olabilirler.

Balık burcu:

Balık burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta kendinizi manevi yönde daha çok güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yaşamınızdaki güvenlik seviyesini artırmak için uğraşabilirsiniz ve hayatınızda bir denge tutturmak isteyebilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak da stresten mümkün olduğunca uzak durmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise yeni fikirlere açık olarak onlara odaklanabilirsiniz ve zihinsel enerjinizi çok aktif kullanabilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek olan Neptün ile Venüs’ün aynı hizaya gelmesi sizi başka insanlarla daha iyi anlaşma yolunda olabilir ve sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise sizi psikolojik anlamda rahat hissettiren yerlerde ya da sizin için destek ve konfor yaratan insanlarla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Neptün ile Merkür’ün aynı hizaya gelmesiyle zihninizin son derece aktif olacağını söyleyebiliriz ve bundan kaynaklı olarak da beklenmedik şekilde yaratıcı olabilirsiniz. Bu durumun bir diğer etkisi ise fikirleriniz ve davranışlarınız karşınızdaki insanlara daha çekici gelmeye başlayabilir. Hafta sonunda ise sevdiklerinize daha çok zaman ayırmak için onlarla planlar yapıp onlarla oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Çarşamba ve Pazar günleri olabilir. Bu hafta yapacağınız işlerde ve üzerinde yoğunlaştığınız konulardan daha fazla keyif olarak motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Eğitim ve iş hayatınızda ise kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz ve yeni şeyler öğrenmek için belli adımlar atabilirsiniz. Hayatınızda bulunan bazı insanlar bu konularda size yardımcı olmak için gönüllü olabilirler. Bu süreç içerisinde yeni tanışacak olduğunuz insanlarla aranızı iyi tutmakta sizin için faydalı olacaktır diyebiliriz. Bu hafta kuracağınız iletişimler sayesinde uzun süredir görüşmediğiniz eski arkadaşlarınız ya da sizden uzakta yaşayan yakınlarınız hakkında yeni ve önemli şeyler öğrenebilirsiniz. İnternet ortamında eski zamanda samimi olduğunuz insanları beklenmedik bir şekilde bulabilirsiniz ve onlarla yeniden iletişime geçebilirsiniz. Hafta boyunca sağlık ya da bakım açısından belli bir miktar da para harcayabilirsiniz. Ama bu hafta yapacağınız bir harcama sizin için beklenmedik bir sonuç getirebilir. Banka kartlarınızı ve maddi anlamdaki tüm belgelerinizi takipte kalmanız gerekebilir. Bu hafta karşınıza sizi şaşırtacak bazı durumlar çıkabilir. Fakat bu beklenmeyen durumlar ve anlar sizin için eni bir gelişim kapısını aralayabilir ya da eski sorunlarınızdan kurtulmak için size yeni imkânlar tanıyabilir. Akrabalarınızın birisinin yaşayacağı bir durum sizin evinizin içini geçici panik ve stres konusunda etkileyebilir. Bu hafta evinizin içindeki yaşantınızda da oldukça fazla sorunla karşılaşabilirsiniz.

Koç burcu:

Koç burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta yeni başlangıçlar için yapacağınız planlara yer verebilirsiniz. Haftanın başından itibaren planlı bir şekilde hareket ederek odaklanmış bir durumda işlerinizi yürütebileceğinizi söyleyebilirim.  Bu durumlardan kaynaklı olarak da olduğunuzdan daha çok enerjiye sahip olmak isteyebilirsiniz ve hem heyecanlı hem de olumlu bir görüntüye sahip olmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise kendinizi daha çok güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Son zamanda hayatınızda karşılaştığınız sıkıntılardan dolayı karmaşık bir hal alan yaşantınızın ardından hayatınızda aradığınız huzura tekrardan kavuşacaksınız diyebiliriz. Ayrıca bazı konularda daha çok istikrar göstererek onları sonuca kavuşturabilirsiniz. Bu hafta dış görünüşünüze olduğundan daha çok önem vererek daha özenli ve bakımlı görünmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yaşayabileceğiniz gerginliklerden uzak durmalısınız ve daha anlayışlı davranışlar sergilemelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise kendi fikirlerinize daha çok önem vermeniz gerektiğini fark ederek onlar üzerinde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Bu fikirleriniz için gerekli bilgileri toplayabilirsiniz ve hayatınızdaki insanlardan tavsiyeler alabilirsiniz.  Bunların yanı sıra zihin enerjinizi çok yoğun bir şekilde kullanarak aklınızda bulunan düşüncelerinizi özgür bir şekilde çevrenizle paylaşabilirsiniz ve bu durumdan kaynaklı olarak daha çekici bir hal alabilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan mars ile Venüs’ün sertçe etkileşmesinden dolayı hafta içi olan iş ve eğitim hayatınızda daha hoşgörülü ve rahat olabilirsiniz. Fakat hayatınızda olan bir insan tarafından size bazı zorluklar çıkabilir. Hafta sonunda ise daha çok duygusal ihtiyaçlarınız ve konforunuz üzerine yoğunlaşacaksınız diyebiliriz. Bu süreç içerisinde hayatınızdaki bir şeyin temellerini atabilirsiniz ve bu temelleri sağlamlaştırma kararı alabilirsiniz. Hayatınızda yaşadığınız bazı belirsizlikleri ortadan kaldırmak için biraz çaba sarf edebilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori günler Pazar ve Salı günleri olabilir. Bu hafta birçok koç burcu ilişkilerinde duygusal davranışlar sergileyebilir. Duygularınızı karşınızdaki insanlara çok yoğun bir şekilde aktarabilirsiniz. Bunların yanı sıra aşk hayatınızda önemli kararlar da alabilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli bir karar olan evlilik kararını alabileceğiniz bir hafta olabilir ve bununla birlikte alacağınız önemli kararlar ve bir takım değişikler için kendinizin hazır olacağınızı düşünebilirsiniz. Evli olan koç burçları ise içinde bulundukları ilişkilerinde sevgi bağlarını daha güçlendirecektir diyebiliriz. Hafta boyunca sizin için beklenmedik masraflar söz konusu olabilir. Bu masraf ev eşyalarının onarı ya da bakımı ile ilgili olabileceği gibi kişisel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız eşyalar ya da daha fazlası için olabilecek bir masraftır diyebiliriz. Satılmasını ya alınmasını beklediğimiz mal mülk işlerinde sizin için olumsuz bir hafta olabilir. Önceki zamanlarda yarım bıraktığınız bir projenize ya da planınıza kaldığınız yerden devam etmek gibi bir durum söz konusu olabilir. Hayatınızda bulunan bazı insanlar bu konuda sizin için teşvik edici davranacağı gibi size de destek olabilir.  Bunların yanı sıra bu hafta genel olarak maddi açıdan daha dikkatli davranmanız gereken bir hafta olabilir. Bu hafta bir dolandırıcılık olayı gibi ya da yaptığınız bir sözleşmenin fesi gibi bir durum sizin için söz konusu olabilir. Ailenizin içinde yaşanacak sorunlara karşı başkasının baskısı altında kalmadan kendi özgürlüğünüz doğrultusunda müdahale edeceksiniz diyebiliriz. Hayatınızda olan ama sizden uzak bir yerde yaşayan birisine bu hafta olduğundan daha çok özlem besleyebilirsiniz ve bu durumdan kaynaklı olarak duygusal yönden daha hassas bir hafta geçirebilirsiniz.

Boğa burcu:

Boğa burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta hem kendinize hem de kendi planlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta başında oldukça girişken davranışlar sergileyebilirsiniz. Sizin için faydalı olacağını düşündüğünüz yeni arayışlar içerisinde olabilirsiniz. Bunların dışında da üstelendiğiniz diğer görevleri ihmal etmeyip onlar üzerinde çalışamaya vakit harcayacaksınız. Hafta ortasına doğru ise sahip olduğunuz düşünceleri bulunduğunuz ortamlarda daha rahat dile getirebilirsiniz. Bir şeylere başlamak ve yeni şeyler için harekete geçmeyi düşünüyor iseniz daha olumlu hissedeceğiniz bir haftaya girdiğinizi söyleyebilirim. Çarşamba günü meydana gelecek olan Venüs ile Neptün’ün hizalanması sonucunda hayal gücünüzün daha aktif olduğunu fark edebilirsiniz ve bu durumdan kaynaklı olarak çevrenizdeki olaylara karşı daha merhametli yaklaşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise yapacağınız işlerde ya da kurduğunuz hayaller için bir sonraki adımı atabilmek için kendinize biraz daha vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Venüs ile Mars’ın sert bir şekilde etkileşmesi sonucunda üzerinizde gergin bir enerji hissedebilirsiniz ve sağlıklı çıkışlara ihtiyacınız olabilir. Hafta sonunda ise daha aktif bir zihne sahip olarak ailenizle beraber vakit geçirerek kendinizi onların yanında rahat hissetmek isteyebilirsiniz.

Bu haftanın sizin için favori günleri Çarşamba ve Perşembe günleri olabilir. Bu hafta sizden başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan bir tanıdığınızdan alacağınız bir haber sizin için hayal kırıklığı ve üzüntü yaşatacak durumlar yaratabilir. Muhtemelen bu insan ya akrabanız ya arkadaşınız ya da işyerinde olan bir erkek olabilir. Bu hafta sonuna doğru kafanız karışmış ve şaşkın bir halde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Ailenizde olan bir kişiye bu hafta yaşanacak bazı olaylar sonucunda daha dikkatli ve özenli davranabilirsiniz. Bu kişi hakkında ilk önce problemin ne olduğunu anlamaya çalışmak için kendi içinizde biraz kafa yoracaksınız ardından ise bu kişi ile iletişime geçmeyi deneyeceksiniz. Aşk hayatınızda ise bazı anlaşmazlık yaratacak durumlar söz konusu olabilir fakat bu durum karşısında sizin alttan alan taraf olmanız gerekebilir. Bu hafta yaşayacağınız bazı belirsizlikler sizin canınızı sıkmaya yetecektir diyebiliriz. Hafta boyunca sizi rahatsız eden bir durumu çözüme kavuşturmak için resmi bir kurum ile sık sık iletişim halinde olabilirsiniz. Başka bir şehir ya da ülkede yaşayan bir kadın tanıdığınıza bazı sözler verebilirsiniz ya da bir takım sözleşmeler yapabilirsiniz. Bu hafta içi evde alacağınız bir habere ya da davetiye ya da mesaja şaşırmanız söz konusu olabilir. Bu durum sizi ilgilendirdiği gibi ailenizi de yakından ilgilendiren bir durum olabilir. Boğa burcu olan bazı kişiler için bu durum sahip olduğunuz ve ya sahip olmak istediğiniz bir mülk ile ilgili bir haber olabilir. Hafta genelinde ise yakın çevrenizde bulunan insanlarla ilgili bazı endişeler yaşayabilirsiniz ya da bu çevre içerisinde sizi rahatsız edecek bir durum meydana gelebilir. Bu hafta amacı olmayan seyahatler gerçekleştirecek olan boğa burçları seyahat esnasında oldukça dikkatli olmalısınız. Bu hafta boğa burcuna sahip olan kadınlar için karmaşık bir hafta olabilir hatta istemediğiniz birkaç durum söz konusu olabilir. Fakat tüm bunların yanı sıra yaşamın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Ancak bunları yaparken çözülmemiş sorunları ve yerine getirilmemiş olan görevlerinde farkına varmanız gerekebilir.

İkizler burcu:

İkizler burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde hayallerini kurduğunuz gelecek ve olmasını istediğiniz şeyler üzerine odaklanabilirsiniz. Hafta başında gerçekleşmesini çok istediğiniz hedefler ulaşabilmek için rahatınızı bozarak hayatınızda belli başlı değişiklikle yapmak isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru hayal gücünüz daha da yoğunlaşabilir ve bu durumdan kaynaklı olarak kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Bunların yanı sıra enerjinizi toplamak ve motivasyonunuzu arttırmak için kendinizi biraz inzivaya çekebilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek olan Merkür ile Satürn’ün olumlu şekilde çarpışmasından kaynaklı olarak hedeflerinize daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz ve bu tarz konularda kendinizi oldukça iddialı hissedebilirsiniz. Bu hafta sizin için para kazanma odaklı bir hafta olabilir. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise ruh haliniz daha olumlu ve daha pozitif olabilir. Bu olumlu tavırlarla yeni projelere ve yeni gelişimlere yelken açabilirsiniz. Ayrıca karşılaşacağınız yeni fırsatlar karşısında heyecanınızı gizleyemeyebilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Merkür ile Neptün’ün uyumuyla daha merhametli bir birey haline gelebilirsiniz bu merhametle birlikte anlayış ve ruhsal açıdan rahatlık ve sezgisel davranışlarda sizinle birlikte olabilir.  Hafta sonunda ise kendinizi daha çekici hissetmek isteyerek kendinize çeki düzen verebilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori günler Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri olabilir. Bu hata hem aşk hayatınızda hem de aile yaşantınızla bağlantılı olan bir problemi çözmek isteyerek üzerinde fazlaca çaba gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve bir takım sorunlar meydana gelebilir. Yaşanan olaylar ya da bir belge ile ilgili olarak çıkan bir sorun aile bireyleri arasında tartışmalara yol açabilir. Bu olay sonrası çeşitli entrikalar ya da bazı dedikoduların ortada dolanması beklenen durumlar içerisinde olabilir. Bu hafta genel olarak sizin için verimli ve başarılı bir hafta olacaktır. Hayatınıza yeni girecek olan insanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin ve onlardan rahatsız olmayınız. Çünkü hayatınıza giren her yeni bir insan sizin için belli bir görevi üstlenecektir. Bu tanışma sonrası bir iki günlük dostluklar da olabilir yıllarca süren dostluklar da olabilir. Yeni tanışacağınız insanlar ile ilgili samimiyet durumunu zamana bırakırsanız sonuçları sizin için daha doğru olacaktır. Bu hafta yaşamanız muhtemel olan entrikalardan ve duymanız oldukça mümkün olan dedikodulardan uzak durmaya çalışmanızda fayda var diyebiliriz. Başkalarından duyacağınız yorumlar ve kötü haberler sonucunda paniğe kapılmayınız. Çevrenizde panik yapan insanlar olabilir onlara ayak uydurmamaya çalışmalısınız. Hayatta yaşamış olacağınız güzel anların ve iyi şeylerin tadın çıkarmalısınız. Hafta geneli sizin için gerek aile yanınıza gitmek için gerekse de iş seyahati yapmak için elverişli bir hafta olabilir. İş hayatınızda olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Başka yerlerden gelen insanlarla ulaşım, turizm ya da farklı iletişim biçimleri üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Bazı ikizler burcu için bu durum başka şehir ya da başka ülkeden gelen insanlarla meydana gelecek olan yeni ortaklıklar ve yeni işler hakkında olabilir. Bu durumlar karşısında düşünmeden hareket etmekten kaçınarak aceleci kararlardan kaçınılmalı ve risk yaratabilecek eylemlerden uzak durmayı gerektirebilir. Gerek yakınınızdaki insanlarla gerekse uzakta bulunan insanlarla hafta boyunca dinamik olacak iletişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç burcu:

Yengeç burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu haftalık hedefleriniz sizin için daha ön planda olabilir. Haftanın başlarında kendinizi hırslı ve tutkulu duygular içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi yeni başlangıçlara başlamaya, bulunduğunuz konumdan daha yukarıya taşımaya ya da kendinize daha fazla sorumluluk yükleme hedefleri içerisinde bulabilir ve uzun vadeli planlarla kendinizi daha disiplinli görebilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru bu uzun vadeli planlar neticesinde kendi geleceğinizi ön planda tutacaksınız ve önceden kurmuş olduğunuz hayallerinizi hatırlayarak bunları ne şekilde gerçekleştirebileceğinize odaklanabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bu değişiklikler için çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızdan yardım almayı sakın unutmayın ve bunun için çaba sarf edeceksiniz. Haftanın devamında aklınızda olan oluşmaya başlamış planlarınız için kendinizi yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Planlarınızı netleştirinceye kadar tek başınıza kalıp hem daha iyi odaklanıp aynı zamanda enerjinizi yenileyebilirsiniz. Bu sayede tazelenmiş enerjiniz sayesinde hafta sonunu daha mutlu geçirebilir ve yapmayı düşündüğünüz yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori gününüz Pazar günü olabilir. Bu hafta kendi birikiminiz veya aile içinde maddi konuda bazı konuşmalar yaşanabilir. Yaşamış olduğunuz bazı sıkıntıları veya aile içindeki sıkıntıları çözmek için bu sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Aynı zamanda ev işlerinizde yaşamış olduğunuz zorlukları gidermek için de önünüze iyi fırsatlar çıkacak. Bu hafta arkadaş çevrenizde veya aile ilişkilerinizde bazı sıkıntıları düzeltebilir ve güçlendirebilirsiniz. Tabi aynı zamanda hiç beklemediğiniz bir şekilde yeni insanlarla tanışabilir, hayatınıza girebilir. Hiç tahmin etmediğiniz yerlerde veya zamanlarda tanıdığınız kişileri veya arkadaşlarınızı görebilir, onlarla rastlaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise olumsuz durumlar meydana gelebilir, sevdiğiniz kişi tarafından halay kırıklığına uğrayabilir ya da ilişkiniz karmaşık bir hal alabilir. Maddi açıdan bu hafta beklemediğiniz bir yerden faydalı bir para elinize geçebilir, bunun neticesinde bazı isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta gerçekleşecek bir olayda hafta boyunca bir erkekle birlikle o olayın parçası olacaksınız. Bu bir doğum günü, yıl dönümü veya kişisel bir başarı kutlaması gibi bir şey olabilir.

Aslan burcu:

Aslan burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde kendiniz için farklı fikirler ortaya çıkartabilir ve olasılıklar içerisinde kendinizi daha heyecanlı bulabilirsiniz. İyimser bakış açınız kendinizi yenilikçi fırsatlar açabilirsiniz. Başarı odaklı planlar üzerinde çalışarak kendinizi daha maceraperest bir şekilde bulabilirsiniz. Lakin haftanın başındaki heyecanınız haftanın ortalarına doğru sizi daha gerçekçi olmaya yönlendirecektir. Bunun neticesinde fikirlerinizi ulaşabilir bir konumda bulmak için uzun vadeli ve pratik planlar kurarak, bu yönde kendinizi yönlendirebilirsiniz. Bu da sizi çalışmaya yönelik daha disiplinli bir hale getirecektir. Haftanın devam eden günlerinde yakın çevreniz, arkadaşlarınızla vakit geçirebilir ve daha sosyal olabilirsiniz. Kendi hayatınızda bazı değişiklikler yapabilir, kendinizi yenileyebilir, geleceğiniz ile ilgili kurduğunuz düşüncelere kendinizi odaklayabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru da kendinizi inzivaya çekerek kafanızı dinleyebilir ve yeni haftaya hazırlayabilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori günler Pazartesi ve Salı günleri olabilir. Bu hafta içerisinde orta yaşın üstünde bir bayan ile tartışmaktan veya ayrı düşmekten kaçınız. Yaşayacağınız bir sorun neticesinde olayın asıl sebebini öğrenmek önceliğiniz olsun. Aksi durumda hiç hoşunuza gitmeyecek sıkıntılar ortaya çıkma ihtimali var. Çevrenizdeki veya akraba içerisinde bir sağlık probleminden dolayı belli bir süre bakıma ihtiyaç duyacak birisi olabilir. Aynı zamanda aileniniz içinde de istenmeyen bazı sorunlar çıkabilme ihtimali var. Gireceğimiz bu hafta içerisinde hoşunuza gidecek birçok etkinliğin içerisinde bulacaksınız kendinizi, fakat bazı etkinliklerde başarısız olmanız durumunda sizin için tehlikeli bir durum yaratabilir. Size yarım etmek isteyen, sizin mutlu olmanızı isteyen kişilerden tavsiyeler almanız sizin için faydalı olacaktır. Aşk hayatınızda ise hafta sonuna doğru ise yeni başlangıçlar olabileceği gibi var olan bir ilişkiniz var ise onu sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Başak burcu:

Başak burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta yapmakta zorlanacağınız konular ve zor görevlerinize zaman ayıracaksınız. Üstlendiğiniz bazı sorumluluklar sizin için biraz zorlu süreç olabilir. Özellikle de hafta başında yapacağınız görüşmeler sonucunda üzerinize yüklenen sorumluluklara karşı kısa sürede çözüm bulmak sizi zorlayıcı görevlerden olabilir. Hafta ortasına doğru ise karşılaşacağınız sorumluluklara ve olaylara karşı daha iyimser ve hızlı karar verebilen bir tavır gösterebilirsiniz. Olaylardan olumlu sonuçlar alabilmek açısından olaylara daha geniş perspektiflerden bakmanız gerekebilir. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Merkür ve Satürn’ün olumlu şekilde etkileşmesi sonucunda yakın zamanda gerçekleşebilecek olan hedeflerinize karşı daha çok çalışabilir hatta daha disiplinlim davranışlar sergileyerek hedeflerinize daha da yakınlaşabilirsiniz. Bu durum ise size daha planlı olmayı ve daha disiplinli olmayı sağlayacaktır. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise çalışmalarınız üzerinde daha disiplinli ve daha azimli tavırlar sergileyerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz uzun zamanlı planlarınıza da daha çok vakit ayırabilir ve onların doğru çözüm yollarını bulabilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Merkür ve Neptün’ün aynı hizaya gelmesinden dolayı daha yaratıcı düşüncelere bürünebilirsiniz ve karşılaştığınız olaylara karşı merhametiniz daha da artabilir. Hafta sonunda ise sağladığınız konforu bozmak isteyebilirsiniz ve bundan kaynaklı olarak da hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu zamanlarda dostlarınızla vakit geçirmek isteyebilir hatta onlara zaman ayırabilirsiniz.

Sizin için haftanın favori günleri Çarşamba ve Perşembe günleri olması bekleniyor. Bu hafta hayatında önemli plan bir kadın ya da kızın karşılaştığı herhangi bir soruna kafa yorabilirsin. Bu kişi senden yardım, bakım ya da ilgi ve destek isteyebilir. Eğitim ya da iş hayatında ise üst mertebelerden birisinde olan bir erkek ile bir diyaloğa girebilirsiniz. Eğer evli iseniz çocuk düşünmek için doğru haftalarda olduğunuzu söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi tarafından daha çok ilgi görmek isteyebilirsiniz hatta sevdiğiniz insan size beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla verecektir diyebiliriz. Bu hafta boyunca aileniz ya da ailenizde ki bir kişi somut bir başarı elde edebilir hatta bu kişi bu sağladığı başarı ile ilerdeki hayatının temellerini atabilir. Bu hafta aile içinde planlar yapılarak toplantılar düzenlenebilir bu toplantıların konuları ise evlilik planları ya da o tarz şeyler üzerine yapılabilir. Bu hafta maddi açısından da sizin için olumlu geçebilecek bir haftadır. Bu hafta boyunca alacağınız haberler olabilir. Bu haberler ya aile içinden ya da arkadaşlarınızın yaşantıları hakkında aldığınız haberler olabilir. Hafta içi ise sizi bekleyen olumsuz durumlar olabilir. Bu durumlar sizin motivasyonunuzu düşürerek enerjinizi tüketebilir hatta sizin için zaman kaybı yaratacak şekilde sinirlerinizi bozabilir. Bunun yanı sıra bu hafta yaşanacak olan bir olaydan gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu gerginliğin sebebi ise sizden istenilen şeylerin karşısında beklentilerini çok yüksek tutan insanlardan kaynaklanacaktır. Ama siz bu gerginliği en olumlu ve en güzel şekilde sonuca ulaştırabilirsiniz. Başak burcuna sahip erkekler ise bu gerginlikler ile önemli kararlar almak isteyebilirler hatta bu önemli kararları alırken bile gerginlik yaşayacaklar diyebiliriz.

Terazi burcu:

Terazi burcu için bu haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta hayatınızdaki insanlarla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz ve zamanınızın çoğunu bu insanlarla geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Haftanın başında aileniz ve aileniz arasındaki sorunlara odaklanabilirsiniz. Gerek arkadaşlarınız arasında gerekse de sosyal yaşantınızda fikirleriniz daha çekici ve adil bulunabilir. Yaşadığınız sorular ya da çevrenizdeki kişilerin yaşadığı sorunlar karşısında uzlaştırıcı ya da barışa yönelik davranışlar sergileyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise sevdiğiniz kişilerle hissettiğiniz duyguları paylaşma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bunun karşılığı olarak o insanlardan da aynı şeyi bekleyebilirsiniz ve karşılıklı olarak yoğun bir şekilde duygu paylaşımı durumu ortaya çıkabilir. Onları daha iyi anlayarak ve kendinizi daha iyi anlatarak aranızda duygusal bağ kurabilirsiniz ya da aranızdaki duygusal bağı daha güçlü kılabilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek olan Venüs ve Neptün’ün hizalanma durumu sizin için daha çok fedakârlık ve daha çok merhamet duygusunun artması yönünde etkisi olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ise zihniniz daha ferah olabilir hatta bu sayede daha büyük fikirler geliştirebilirsiniz. Bu aralar kendinize biraz daha zaman ayırmak isteyebilirsiniz ve bu durumu macera ve eğlence yönünü tercih ederek kullanabilirsiniz. Pazar günü meydana gelecek olan Venüs ile Mars’ın sert bir şekilde çarpışması sonucunda sizin daha çok enerjiye ihtiyacı olabilir. Bu durumdan kaynaklı olarak karşınızdaki insanlar tarafından daha sinir bozucu ve sinirli bir şekilde algılanabilirsiniz. Hafta sonunda ise planladığınız hedefleriniz ve hayalleriniz üzerine daha çok çalışmayı tercih edebilirsiniz hatta daha başka plan ve projelere başlama kararı alıp onlar üzerinde ilerleyebilirsiniz. Bu durumların dışında bu hafta genel olarak sizin için daha verimli hafta olacaktır diyebiliriz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Cuma v cumartesi günleri olabilir. Bu hafta genel olarak çevrenizdeki insanların sergileyeceği yanlış anlaşılmasından kaynaklı olarak bazı güçlükler yaşayabilirsiniz ve bundan dolayı bazı planlarınızı gerçekleştirmek sizin çok zor hale gelebilir. Yani başkaları yüzünden sizin işleriniz aksayabilir ya da işlerinize dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Karşılaşacağınız bu tarz durumları göz ardı etmeniz sizin için daha güzel sonuçlar doğurabilir. Bu konuda ise şans sizden yana olacak diyebiliriz. Bu şansı ise düşündüğünüz şeyin en iyisinin olmasını istediğinizden doğacaktır. Hafta genelinde karşılaşacağınız muhtemel olan bir diğer konu ise sizden yaşça büyük olan bir erkekle gelecek hakkında yapacağınız bir konuşma ya da alacağınız bir haber ya da ortak katılacağınız bir etkinlik hakkında olabilir. Bu durum siziz tarafınızdan hoş karşılanarak sizi mutlu edecektir diyebiliriz. Hafta içi yakın arkadaşlarınızdan birisine ya da akrabalarınızdan birisine bir yol olabilir. Bundan dolayı onla vedalaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yaşayacağınız bir durum yüzünden güven kaybı yaşanabilir hatta bu durum hem sizin için hem de ilişkiniz için büyük sorunlar teşkil edebilir. Bekâr olan terazi burçları ise yeni tanışacakları bir insanla duygusal bağ kurup onunla bir ilişki yaşamak isteyebilir. Bu hafta bütçenizi sarsacak şekilde planlamadığınız bir maddi kayıp ortaya çıkabilir. 35 yaşın üstündeki terazi burcundaki kadınlar başka bir ülke ya da başka bir şehre gitmek için dostlarından ayrılabilirler. 35 yaş üstündeki terazi erkekleri ise hem kişisel hayatında hem de kariyer hayatında önemli görüşmelere yer verebilirler.

Akrep burcu:

Akrep burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta üstelenebileceğiniz kadar iş yapmak isteyebilirsiniz. Ama bu durumdan kaynaklı olarak kendinizi biraz daha yorup hatta performansınızın üstüne çıkıp yapabileceğinizden daha çok iş yapacaksınız diyebiliriz. Hafta başında daha her zamankinden daha verimli olup ve her zamankinden daha doğru kararlar aldığınızı fark edebilirsiniz. Kendinize küçük bir yapılacaklar listesi hazırlayabilirsiniz. Bu listede yapabileceğiniz küçük işleri en kısa zamanda aradan çıkaracaksınız diyebiliriz.  Bu küçük işleri yaptıktan sonra sorumluluklarınızın çoğunu hafiflettiğinizi hissederek hafta sonunda iyi bir dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise hayatınızda bulunan insanlarla daha yoğun bir şekilde görüşmek isteyebilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak da bol bol plan ve program yapabilirsiniz. Normal hayatınızdaki sosyal ilişkilerinize daha çok önem göstermelisiniz diyebiliriz. Bu hafta iletişim kurduğunuz bazı insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz ama bu durumu uzlaşmacı bir davranış sergileyerek ve barışı sağlayarak atlatmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise önemli konularla karşılaşabilirsiniz ve bu konulara karşı ciddi tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha çok öğrenmek istediğiniz konular olduğunu düşünerek bu konulara vakit ayırıp onlara odaklanabilirsiniz. Daha iyi durumlar yaratmak ya da daha iyi sonuçla almak için bazı dönüşümler üzerinde çalışabilirsiniz ve istikrarlı tavır sergileyerek çok büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu hafta kendinize yeni hedefler belirleyerek onlara ulaşmak için kendinize bazı yollar çizebilirsiniz. Hafta sonunda ise karşınıza çıkacak olan yeni fırsatlara şaşırmamak elinizde olamayacak.

Bu hafta sizin için favori gün Pazar günü olabilir. Bu hafta sevdiğiniz bir kişinin ya doğum günü ya da evlilik tarzı bir durumu için ona hediye alabilirsiniz ve yapılacak olan kutlamayı siz planlayabilirsiniz. Eğer çocuğu olan bir akrep burcu iseniz çocuğunuzun eğitimi üzerine aile içerisinde küçük toplantılar yapabilirsiniz. Bu görüşmeler de sabırlı bir davranış sergilemelisiniz bu durumda düşüncelerinizi daha net ifade edebilirsiniz ve düşünceleriniz karşınızdaki insanlar tarafından daha doğru şekilde algılanabilirsiniz. Hafta genelinde ise seyahat planlarınız için uygun hafta olduğunu fark edeceksiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak en hızlısından bir seyahat planı yapabilirsiniz ve gerçekleştirecek olacağınız seyahat aileniz ya da kariyeriniz içi olumlu yönde bir seyahat olacaktır. Bu hafta bir yerlerden ödemeler bekliyor iseniz bu durum size biraz hayal kırıklığı ve üzüntü yaşatabilir. Ama bu durum sizin maddi anlamda sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelmez. Bu durumun yanı sıra hane halkında da masraf yaratacak durumlar meydana gelebilir. Bu hafta genelinde duygusal anlamda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda üçüncü kişiler yüzünden yaşayacağınız bazı sorunlar olabilir ve bu durumdan kaynaklı olarak sevgilinizle aranız bozulabilir. Hafta boyunca hem meslek açısından hem de kariyer açısından verimli ve olumlu sonuçlar alacağınız bir hafta olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntıları hallederek yaptığınız işlerde beklediğinizden daha fazla mutluluk ve memnuniyet elde edebilirsiniz. Eğer genç bir akrep burcuna sahip kadın iseniz karşınızdaki bir kişiden alacağınız ve sizin için oldukça önem arz edip ve değeri yüksek olan bir hediye sizi oldukça memnun edebilir. Eğer genç bir akrep burcuna sahip erkek iseniz normal hayatta yaptığınız görüşmelerden daha fazla görüşmeler yapabilirsiniz ve bunun yanında yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girebilirsiniz bu sayede de sosyal çevreniz genişleyerek sosyal çevrenizde daha aktif olabilirsiniz.

Yay burcu:

Yay burcu için bu haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta yaratıcı ve ilhan verici fikirlere sahip olabilirsiniz. Hatta bunun sonucunda yaratıcı projeler ve yaratıcı girişimler planlayıp bunların üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Böyle enerjinizin büyük bir kısmını yaratıcı davranışlarda kullanacaksınız diyebiliriz.  Bazı yaptığınız işleri beğenmeyebilirsiniz ve bundan kaynaklı olarak bu işlere odaklanmada sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu hafta bazı sorumlulukları halletmek baya zor gelerek sırtınıza yük olabilir. Bu nedenle enerjinizin bir kısmını odaklanmak ve motive edici şeyler yapmak için kullanmanızı tavsiye ederiz. Hafta ortasına doğru ise eğitim hayatınızda ya da iş hayatınızda bulunan insanlarla iletişimlerinizi daha da geliştirmek isteyebilirsiniz. Üstelendiğiniz bazı küçük sorumluluklardan da iletişim kurduğunuz bu insanlar sayesinde halledebilirsiniz. Bu hafta ayrıntılara olduğundan daha çok ilgi gösterebilirsiniz hatta ayrıntılı görevlerinize daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise hem ilişkinize hem de hayatınızda ki diğer insanlara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta bulunacağınız ekip çalışmalarına daha yatkın olarak bu çalışmalarda hem uzlaşmacı hem de kararlı davranışlar sergileyebilirsiniz. Yaşamınızda olduğundan daha fazla düzen ve denge isteyebilirsiniz ve bunun için bazı planlar ve çalışmalara başlayabilirsiniz. Hafta sonunda ise kendinizi daha iyi hissetmek amacıyla size iyi gelen kişilerle iletişime geçerek onlarla birlikle planlar yapabilirsiniz ya da etkinliklere gidebilirsiniz.

Bu haftanın favori günleri sizin için pazartesi ve Salı günleri olabilir. Bu hafta karşılaşacağınız bir takım mal mülk problemleri olabilir bizden size tavsiye bu konulara çok takılmayarak biraz akışına bırakmanızdır. Satın aldığınız bir ev ya da inşaat halinde olan bir ev size tahmin ettiğinizden daha çok masraf çıkarabilir. Bu tarz bir surum karşısında gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçenizi kontrol altında tutmanızda fayda var diyebiliriz. Bu hafta beklemediğiniz bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz ya da yakın arkadaşınız veya yakın bir akrabanızdan alacağınız bir hastalık haberi karşısında şaşırabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde hayatınızda endişe ettiğiniz olaylar gün yüzüne çıkabilir. Bunları çözmeniz gerekiyor ama çözmek için çok fazla zamanınız olmadığınız size söyleyebiliriz. Hafta genelinde ise aile içinde ya da mesleki anlamda kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak adına toplantılar yapabilirisiniz. Bu durumda karşınızda bulunan insanlardan özel hayatınıza ve özel hayatınızın gizliliği konusunda saygı bekleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sizi mutlu edecek gelişmelerin meydana geleceğini söyleyebiliriz. Sevdiğiniz insanlarla mutlu anlar yaşayabilirsiniz ya da yeni ilişkiler kurarak yeni mutluluklar yaşayabilirsiniz ya da geleceğiniz hakkında yaptığınız planlar ve kurduğunuz hayallere yaklaşan birkaç görüşme yapabilirsiniz. Bu durumun yanı sıra hayatınızda olan bir insan size yanlış anlaşılmadan dolayı darılabilir. Sizin için gerçekleşmesi önemli olan olay ya da durumlar biraz gecikebilir bu durum karşısında üzülmemelisiniz. Bu durumun sonucunda duygusal olarak kimseye yüklenmemenizde fayda var diyebiliriz. Bu hafta karşılaşacağınız sorunlar sizin için daha maddi anlamda olabilir. Maddi açıdan harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz