Ana SayfaModa13-20 Kasım Haftası Burç Yorumları

13-20 Kasım Haftası Burç Yorumları

-

Koç burcu:

Koç burçları ve yükselen koç burçları 13-20 Kasım burç yorumları haftası içerisinde aile ve arkadaş çevresinde kendisini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecek, çevresinden beklemekte olduğu desteği bu hafta içerisinde tam olarak alacak. İkili ilişkilerde karşınızdaki insana karşı sabırlı ve ilgili davranmaya özen göstermenizde fayda olacak. Finansal yönden sıkıntılı bir dönem olabilir, harcamalarınıza ve giderlerinize de dikkat etmelisiniz. Bu hafta içerisinde yeni iş teklifleri alabilirsiniz, kabul etmeden önce iyi düşünmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Boğa burcu:

Boğa burçları için 13-20 Kasım tarihli burç yorumları güzel haberler veriyor. Sevgili boğa burçları ve sevgili yükselen boğa burçları, bu haftaya parasal yönden ciddi anlamda bir rahatlama ile başlayacaksınız. Fakat kendinizi bu rahatlamaya kaptırmayıp, harcamalarınıza dikkat etmeye devam etmek sizin açınızdan daha iyi olacaktır. 13-20 Kasım haftası içerisinde eşinize, sevgilinize ya da sevdiğiniz insana fazla baskı yapmamaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde ilişkiniz tehlikeye girebilir. Bu hafta içerisinde iş ya da özel hayatınız ile ilgili güzel ve eğlenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İkizler burcu:

13-20 Kasım burç yorumları arasında en fazla dikkat çeken sevgili ikizler ve yükselen ikizler burçları, bu haftaya oldukça enerjik ve bir o kadar da mutlu başlıyorsunuz. İş hayatınızda bir terfi ya da yeni bir iş teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz, kabul etmenizde fayda olacaktır. Bu hafta içerisinde kilo alabilirsiniz, bu yüzden yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. 13-20 Kasım haftasında aileniz ile daha fazla yakınlaşabilir, ilişkilerinizi ilerletebilirsiniz. Ayrıca sevgiliniz ya da eşinizle de aranızda küçük sorunlar çıkabilir, sabırlı olmanızda fayda olacaktır.

Yengeç burcu:

13-20 Kasım haftası tarihli burç yorumları yengeç burçları ve yükselen yengeç burçları için sevindirici olabilir. Sevgili yengeç burçları ve yükselen yengeç burçları, bu haftaya durgun ve sakin başlıyorsunuz fakat daha sonra Salı gününden itibaren uzun bir süre boyunca hem ikili ilişkilerinizde hem aileniz ile olan ilişkilerinizde hem de aşk hayatınızda her şey tam istediğiniz gibi olacak. Çevrenizdekilerle planlar yapabilir ve hatta güzel bir seyahate de çıkabilirsiniz. Bu hafta içerisinde yengeç burçları ve yükselen yenge burçları maddi yönden biraz daha rahatlayacak. Hafta sonu iş hayatınız ile ilgili yeni haberler alabilirsiniz ve bu dönem içerisinde hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Aslan burcu:

13-20 Kasım haftası tarihlerinde aslan burçlarını ve yükselen aslan burçlarını birçok değişim bekliyor. Gireceğiniz ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir, farklı ortamlara ve organizasyonlara da katılabilirsiniz. İkili ilişkilerde sevgilinize ya da eşinize karşı bu dönem içerisinde biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmayı deneyin. Aslan burçları ve yükselen aslan burçları için bu hafta sonu oldukça hareketli ve eğlenceli geçecek gibi gözüküyor. Yeni aktivitelere ve etkinliklere katılabilirsiniz fakat maddi yönden zarara uğramamak için harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz.

Başak burcu:

Başak burcu ve yükselen başak burcu için 13-20 Kasım haftalık burç yorumları ve burç durumuna bakacak olursak, bu haftaya hareketli bir başlangıç söz konusu olacak. Katılacağınız etkinliklerde, görüşmelerde ve benzeri etkinliklerde partnerinizle aranızda birtakım sorunlar yaşanılabilir. Bu sorunlara karşı sabırlı ve dikkatli olmalısınız. 13-20 Kasım haftasında ailenizle bol bol vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden görmeyi beklediğiniz desteği bu dönem içerisinde tam olarak göreceksiniz. Bu hafta içerisinde parasal sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu:

Sevgili terazi burçları ve sevgili yükselen terazi burçları, bu hafta burç yorumları ve burç durumuna beraber bakacak olursak, iş ve özel hayatınızda sizleri büyük farklılıkların beklediği bir döneme giriş yapıyorsunuz. İlk zamanlarda bu farklı ortamlarda kendinizi tedirgin ve rahatsız hissedebilirsiniz fakat zamanla çok daha fazla mutlu olacaksınız. 13-20 Kasım haftasında terazi burçları ve yükselen terazi burçları biraz maddi sıkıntı içerisine girebilir, ailenizden destek almayı kabul etmeniz sizin için iyi olacaktır. Hafta sonunu çevrenizdekilerle beraber geçirip, unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz. Hem arkadaşlarınız ile hem de sevgiliniz, eşiniz ya da sevdiğiniz insan ile birlikte geçireceğiniz günler, kendinizi daha mutlu ve daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. Karşınızdaki insanlara karşı daha anlayışlı ve bir o kadar da sabırlı davranmak, ikili ilişkilerinizin her geçen gün daha sağlam bir halde gelmesini sağlayacaktır.

Akrep burcu:

13-20 Kasım burç yorumları arasında yoğun tempoyla günlerini geçirecek olan sevgili akrep burçlarını ve sevgili yükselen akrep burçlarını hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında oldukça hareketli günler bekliyor. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz fakat kabul etmeden önce güvendiğiniz insanlara danışmanızda büyük bir fayda olacaktır. Hafta sonunu bu hafta için kendinize ayırmalı, istediğiniz kadar dinlenmelisiniz. 13-20 Kasım haftasında maddi yönden biraz rahatlama içerisine girebilirsiniz. Akrep burçlarını ve yükselen akrep burçlarını bu haftanın ilk günlerinden itibaren eşleri, sevgilileri ya da sevdikleri insanlar ile birlikte güzel günler bekliyor olacak. Duygusal anlamda yapacağınız paylaşımlar sizi yakınlaştıracak ve kendinizi de daha mutlu hissetmenize yardımcı olacak.

Yay burcu:

13-20 Kasım haftası aralığında sevgili yay burçlarını ve yükselen yay burçlarını güzel gelişmeler bekliyor. Pazartesi gününden itibaren eşinizle ya da sevgilinizle duygusal yönden yakınlaşmanız söz konusu olacak. Birbirinizle duygusal yönde paylaşımlar yaparak daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Bu dönem içerisinde ilişkinizde küçük sorunlar ortaya çıkabilir, dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Perşembe gününden itibaren maddi yönden beklenmedik gelişmeler ile rahatlayacaksınız. Bu dönemde başkalarına yapacağınız yardımlar ileride size geri dönecek.

Oğlak burcu:

13-20 Kasım haftası burç yorumları arasında sevgili oğlak burçlarını ve sevgili yükselen oğlak burçlarını yoğun bir iş temposu bekliyor. Bu dönem içerisinde Salı gününden itibaren yeni ve köklü arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bu hafta içerisinde çevrenizdeki insanlara karşı ısrarcı olmamaya özen göstermelisiniz. 13-20 Kasım haftasında otoriter ve yüksek mevkideki insanlar ile aranızda olumlu bir yönde gelişme olabilir. 13-20 Kasım haftası aralığında oğlak burçlarını ve yükselen oğlak burçlarını ikili ilişkilerde de çok güzel günler bekliyor olacak. Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanla beraber geçireceğiniz romantik bir hafta sonu hem kendiniz hem de partneriniz açısından çok iyi olacak.

Kova burcu:

13-20 Kasım haftası burç yorumları arasında sevgili kova burçlarını ve sevgili yükselen kova burçlarını maddi anlamda birtakım sıkıntılar bekliyor. Bu yüzden yapacağınız harcamalara oldukça dikkat etmelisiniz. 13-20 Kasım haftası boyunca eşinize, sevgilinize ya da sevdiğiniz insana olan duygularınız daha da artış gösteriyor. Aile ilişkilerinizde de olumlu yönde gelişmeler olacak. Bu hafta içerisinde çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olmaya dikkat etmelisiniz.

Balık burcu:

13-20 Kasım haftası burç yorumları arasında sevgili balık burçlarını ve sevgili yükselen balık burçlarını ikili ilişkilerde zorlu bir dönem bekliyor. Sevdiğiniz insana karşı bu dönem içerisinde daha anlayışlı ve sakin bir şekilde yaklaşmanız iki taraf açısından da daha iyi olacaktır. Perşembe gününden itibaren gerek eğitim gerek ise iş hayatında büyük değişikliklere gidebilirsiniz, bu değişiklikler sizi başarıya götürecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz