Ana SayfaModa12-18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

12-18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

-

Bu hafta burç yorumu yazımızda neler varmış gelin hep beraber göz atalım.

Oğlak:

Bu haftalık oğlak burç yorumu içeriğinde hafta boyunca kendi istekleriniz için zaman harcayabilirsiniz. Bu hafta boyunca kendiniz daha konforlu hissetmek isteyebilir hatta bu konfor size huzur sağlayabilir. Hafta ortasına doğru ise hayatınızdaki güvenliği artırıp istikrarlı bir hayat sürme kararı alabilirsiniz. Perşembe günü para konusunda burcunuzda bir tutulma olması bekleniyor ve bu sayede sizin azminiz artacak hatta özgüven duygunuz daha da pekişecek olabilir. Bunların etkisi ile daha cesur davranışlar sergileyebilirsiniz. Finansal fırsatları değerlendirerek maddi açıdan arkanızı sağlama aldığınız zaman hayatınızda konforu sağlayabilirsiniz. Perşembe günü sizin için önemli olan bir diğer konu ise Satürn’ün Venüs ile olumlu bir şekilde etkileşime girmesidir. Bu durumun burcunuzdaki etkileri ise başkalarıyla olan ilişkiler güçlendirmeniz ve gözleri üzerinize çekmek olabilir. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise yeni fikirler ve yeni planlara başlayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ile balık burcu etkileşime giriyor. Ve Pazar günü de balık burcu güneş ile etkileşime giriyor. Bundan kaynaklı olarak gelecek günlerde zihin gücünüzü daha çok kullanarak fikirlerinizi netleştirebilirsiniz ve bu fikirler sayesinde daha etkileyici olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise hayatınızda bulunduğunuz ortamlarda size hep destek olan insanlar ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına onlarla daha vakit geçirebilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori günler pazartesi ve Perşembe olacaktır. Bu hafta doğum günü kutlamasına benzer bir şekilde katılacağınız bir ekinlik sizi beklediğinizden daha çok mutlu edecektir. Bu hafta sizin seyahat etmeniz ve bu seyahatler ile yeni yerler görmeniz açısından çok doğru bir hafta olabilir. Bu haftayı boş geçirmek yerine değerlendirmelisiniz.  Bu hafta aile ya da aile yakınlarının da bir sebepten ötürü toplanacağı ve bir şeyler konuşacağı bir toplantı gerçekleşebilir. Bu toplantıda işiniz ya da eğitimizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Bu hafta beklenmedik bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz ve bu durum sizi enerji olarak da yapılacak işlere psikolojik olarak yaklaşmak konusunda da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için bu hafta kendinize dinlenmek için yeterince vakit ayırmalısınız. Oğlak erkekleri ise işlerinde daha çok para kazanabilecekleri bir döneme giriyorlar ya da yaptıkları işten bekledikleri miktarın üzerinde ödeme alabilirler.

Kova:

Bu haftalık kova burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde hafta boyunca aktif hayal gücü ile yapılacak olan işler olabilir bundan dolayı kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta başında ise yalnız kalmak isteyeceğiniz planlar yapabilir ve bundan kimseye bahsetmek istemeyebilirsiniz. Burcunuz içerisinde Uranüs ile güneş olumlu bir şekilde çarpışıyor ve bu çarpışma Salı günü olacak çarpışma sizi fırsatlarla karşı karşıya bırakabilir. Bundan dolayı da daha net kararlar almak isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise özellikle de Perşembe günü burcunuzda yaşanacak olan güneş tutulmasından kaynaklı olarak yeni başlangıçlar ve yeni girişimler ile yolunuz açılacak. Bunlar için var olan enerjinizi, coşkunuzu ve avantajlarınızı kullanmak isteyeceksiniz. Perşembe günü ise Uranüs ve Merkür olumlu bir etkileşime girerek sizi yeni fikirler ve planlar üretmek açısından olumlu etkileyecektir. Haftanın ilerleyen günlerinde ise kendinizi özgüven ve güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ile burcunuz para alanında etkileşime giriyor ve Pazar günü Merkür güneşe katılıyor. Bu durum ise sizi finansal anlamda olumlu etkileyebilir. Ama bunun yanı sıra hem çok enerji harcamanız hem de daha fazla iş gücü sarf etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru ise günlük hayatınızda daha aktif ve daha çekici olabilirsiniz bundan dolayı sosyal ortamlarda daha fazla bulunmak isteyeceksiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri olabilir. Bu hafta olumlu finansal durumlar olabilir. Bu hafta planlar yaptığınız bir insanın hayatında beklenmedik olaylar gerçekleşebilir ve bundan dolayı planlarınız iptal olabilir. Bu hafta boyunca genel olarak karşılaşacağınız durumlara karşı sakin tavrınızı korumalısınız. Bu hafta beklenmedik toplantılar ya da beklenmedik ziyaretlerle karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar bir sonraki gün olacak olaylar ile ilgili olabilirler ondan dolayı yaşanacak olaylara özen göstermelisiniz. Bu hafta size bir kadın tarafından bir sürpriz gelebilir. Bu hafta sizin önem verdiğiniz bir diğer durum ise romantik buluşmalar gerçekleşebilir.

Balık:

Balık burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta hayalini kurduğunuz geleceğe dair yollar açılabilir ve bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Aynı zamanda gelecek için kurduğunuz hayallere odaklanarak olası değişikliklere açık olmalısınız. Hafta ortasına doğru Perşembe günü olacak olan kova burcundaki güneş tutulmasından dolayı arka planlarda olmak isteyebilirsiniz ve bu durum sizin daha çok hoşunuza gidebilir. Bu tutulmanın sizi etkileyeceği bir diğer konu ise size engel olan durumları çözme konusunda olabilir. Bu hafta kendi başınıza çalışmak isteyebilirsiniz ve bundan dolayı da aktif olan hayal gücünüzü kullanarak daha iyi işler başarabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise düşündüğünüzden daha fazla enerjik hissedebilirsiniz. Yüksek enerjinizden kaynaklı olarak motivasyonunuzu da yükseltebilirsiniz. Merkür ise cumartesi günü burcunuza etkileşime giriyor ve Merkür Pazar günü ise güneş ile burcunuz etkileşiyor. Bu durumlardan kaynaklı olarak önümüzdeki günlerde yeni girişimler, yeni planlar, yeni projeler ve yeni fırsatlar ile mutlu olabilirsiniz. Cumartesi günü ise Neptün ile mars arasında bir geçiş olacak ve bu durum ise sizi hayal kırıklığına uğratacak durumlarla karşı karşıya getirebilir. Hafta sonunda ise zamanı kendinize ayırmak isteyip kendinizi şımartabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori gününüz Cuma gün olabilir. Bu hafta önemli konuşmalar yapabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu konuşma sonrasında önemli kararlarda verebilmeniz gerekebilir. Hafta boyunca beklemekte olacağınız bir telefon bir toplantı bir gezi ya da bir ziyaret olabilir. Bazı insanlarla yaşayacağınız gerginlik ya da yanlış anlama sizi üzerek sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Bunun dışında ise bazı insanlar ile yapacağınız sohbet karşılığında onlara tavsiye verebilirsiniz ya da onlara sakinleştirebilirsiniz.

Koç:

Koç burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta hedeflerinize odaklanma olabilir. Tutkularınız ve istekleriniz sizin için öncelikli olacaktır. Hafta ortasına doğru hayalleriniz hakkında daha çok düşünebilirsiniz. Perşembe günü kova burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi hayallerinizin peşinden koşmak adına daha da heveslendirebilir. Hayalleriniz için yeniliklere ve fırsatlara açık olacağınız bir döneme girebilirsiniz. Bunların yanı sıra bazı konularda da düşünceleriniz değişebilir buna hazırlıklı olmalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde ise hayal gücünüzü daha da arttırabilirsiniz ve kendinizi hayal kurmak ve düşünmek adına daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek olan Merkür ile balık burcunun etkileşiminden ve Pazar günü meydana gelecek olan güneşin balık burcuna girmesinden dolayı önümüzdeki haftalar siz kendi düşünceleriniz üzerinde ağırlık vermek isteyeceksiniz. Özellikle bu düşünceleriniz yaptığınız planlar üzerinde çalışmak için olabilir. Bu durumdan kaynaklı olarak kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori gün Pazar günü olacaktır. Aşk hayatınızda plansız ve beklenmedik olaylar le karşılaşabilirsiniz. Bazı sorunlar sizi sinir edebilir ve ilişkinizde yaşanacak olan bir can sıkıntısını önceden tahmin ederek bu sorunu halledebilirsiniz. Hem ilişkinizde hem de hayatınızdaki insanlar ile karşılaşacağınız durumlar karşısında yorum yapmaktan çekinmemeyi tercih etmelisiniz. Geçen hafta aile içi görüşmelerinize çok vakit ayıramadıysanız onu bu hafta telafi edebilirsiniz. Bu hafta göreceğiniz rüyalar sizi etkileyebilir ve bunları paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu hafta sizi sıkıntıya düşürecek bir diğer konu ise parasal anlamda yaşayacağınız sıkıntılar olabilir. Ama siz bu sıkıntının üstesinden gelirseniz elinize bir miktar para geçebilir. Hata sonu yapacağınız bir telefon görüşmesi aklınızı meşgul edebilir.

Boğa:

Boğa burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta büyük fikirler odaklı geçebilir ve üzerine kafa yorduğunuz bir projenin ilerlemesi üzerine çalışmalar yaparak geçebilir. Hafta ortasında ise hedeflerinizin ve hırslarınızın önem kazandığını fark edebilirsiniz. Perşembe günü yaşanacak olan güneş tutulması burcunuzu yaşam yolu konusunda etkileyecektir. Bundan kaynaklı olarak da ana odaklarınızdan birisi kariyer planlarınız olabilir. Uzun vadeli planlar yapabilir ve bunlar üzerinde çalışabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek olan Venüs ve Satürn’ün olumlu etkileşmesi sizin için daha motive edici ve daha disiplinli olmanızı etkileyebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ise hedeflerinizi başarmak konusunda daha istekli olabilirsiniz. Yaratıcı düşüncelere yönelerek hayatınızda birkaç değişiklik yapabilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Merkür’ün burcunuza girmesi ve Pazar günü gerçekleşecek olan güneş ile balık burcunun etkileşmesi sizin için önümüzdeki hatalarda olağandışı fikirlere sahip olmanızı etkileyebilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz ve bu ortamlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Hafta sonunun da kendinizi daha merhametli hissedeceğiniz işler yapabilir ve yaratıcı düşünceler ile yeni şeyler yaratmanın hazzına varabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz pazartesi ve Perşembe günleri olabilir. Bu hafta beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz ve bundan dolayı olarak da planlarınızı ya da toplantılarınızı erteleyebilirsiniz. Bu hafta sevdiğiniz bir insandan hamilelik ya da doğum haberi alabilirsiniz. Duygusal açıdan ise bu hafta hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ve bazı arkadaşlarınızla bağınızı kesmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bazı kıskançlıklar meydana gelebilir ama siz elinizden geldiğince bunlardan kaçınmaya çalışmalısınız. Bu tarz dışarıdan gelecek olan bir müdahale size ve ilişkinize zarar verebilir. Bundan dolayı bu tarz durumlarda sadece kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

İkizler:

İkizler burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta aşk hayatınızda yaşamış olabileceğiniz sıkıntıları çözmek öncelikli tercihiniz olabilir. İlişkilerinizde sıkıntıların asıl sebebine odaklanma iyi bir tercih olabilir. Bu Salı günü Merkür Jüpiter’e sert bir şekilde çarpıyor ve bu nedenle fazla tembel ya da aksine fazlasıyla enerjik olabilirsiniz. Haftanın ortalarında büyük resme bakış açınız daha iyi olabilir ve deneyimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu kendinizde bulabilirsiniz. Geleceğimiz Perşembe günü ise kova burcunda yaşanacak güneş tutulması ile şansınızın yeniden açılabileceği ve bu durumun keyfinizi yerine getirebileceğini söyleyebilirim. Ve yine Perşembe günü Merkür olumlu bir biçimde Uranüs’ü etkileyecek. Kendinizi yeniliklere daha açık şekilde düşünebilirsiniz ve değişimlere açık olmalısınız. Haftanın devam eden günlerinde, kendinizi uzun vadeli planlar içinde bulabilir ve kendinizi daha disiplinli bir halde görebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde Cumartesi günü Merkür, yaşam ve kariyer yolunuza katılıyor. Güneş ise Pazar günü Merkür ile bir araya geliyor. Bu sebeple ilerleyen haftalarda, elinizi attığınız şeylerde kendinizi başarılı şekilde görebilir ya da bulunduğunuz konumdan daha yüksekte kendinizi görebilirsiniz. Kendinize yeni hedefler tercih edebilirsiniz ve daha azimli hissedebilirsiniz. Bu gelişmeler neticesinde kendinizi daha dikkatli ya da normale göre daha rahat hissedebilirsiniz.  Hafta sonu sahip olduğunuz zamanı yakın çevreniz, arkadaşlarınız ile birlikte geçirmeyi düşünebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Çarşamba ve Perşembe günleri olacaktır. Bu hafta içerisinde ailenin erkekleri ile ilgili farklı olaylar görebilirsiniz. Yaşanabilecek önemli olaylar sizin de bir şekilde geleceğinizi etkileyebilir. Mali durumdan ise bu hafta önceden kalan yükümlülükleriniz ya da sıkıntılarınız henüz bir çözüme ulaşmamış olabilir. Beklediğiniz çözümler, başvurmuş olduğunuz yanlış yönler veya kişilerde aramış olabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sıkıntıları çözüme kavuşturmak için sorunları değerlendirebilir ve üzerine giderseniz oluşan hataları daha net göreceksiniz.

Yengeç:

Yengeç burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta etrafınızdaki veya hayatınızın içerisindeki kişilerle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Gireceğimiz haftaya kendinizi her zamankinden daha iyi bir şekilde hissederek başlayacaksınız. Haftanın ortalarına doğru ise karşılıklı olarak kendinize faydalı olan projelere ve girişimlere kendinizi odaklayabilirsiniz. Önemli olan konuları çözebilir ve sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bazı yaşamış olduğunuz sorunları çözebilir ve bunların ortadan kalkması sizin için önemli hale gelebilir. Haftanın devamında büyük fikirler ve olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Bunun neticesinde yeni yerler keşfetme ve ya maceraperest bir planın içinde kedinizi bulabilirsiniz. Hafta sonu ise başarılı olmayı istediğiniz konular hakkında ilerleme kat ederek sona erebilir.

Bu hafta sizin favori günleriniz Cuma ve Cumartesi günleri olacaktır. Geçireceğiniz bu hafta canınızı sıkacak bazı günler yaşayacaksınız. Fakat kendinizi dinlendirerek yakın zamanda yaşamış olduğunuz fiziksel ya da duygusal streslerden arınma şansınız olacaktır. Yengeç burçları bir tatil eşliğinde arkadaşları ya da akrabalarıyla birlikte vakit geçirme şansına sahip olacaklar. Bu haftaki düşüncelerinizin birçoğu, gelecekte gerçekleştirmeyi düşündüğünüz eylemlerinizi ve planlarınızı ortaya çıkaracak. Bu hafta içerisinde eğitim ya da çalışma durumu için bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız seyahat planınız ve ya farklı yerlerdeki insanlarla kuracağınız iletişim temaslarınız kendi geleceğiniz için faydalı olacaktır. Bu hafta içerisinde tanıdığınızdan alacağınız sağlık sorunu haberi ile oldukça şaşıracaksınız. Hafta sonunda ise bazı yengeç burçları evlerine misafir davet edecekler. Bazıları ise arkadaşları, akrabaları, komşularına misafirliğe gidecekler. Bu hafta hareketli bir aşk hayatı geçirebilir, yeni bir ilişki için karşısına yeni insanlar çıkabilir.

Aslan:

Aslan burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta küçük işler ile uğraşabilirsiniz. Hafta başında ise oldukça üretken bir tavır sergileyebilirsiniz. Detaylara çok fazla önem veren birisiniz. Salı günü gerçekleşecek olan güneş ile Uranüs’ün olumlu etkilenmesinden dolayı rahatınız biraz bozabilir ve hayatınızda yapacağınız değişikler üzerinde durabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise ilişkilerinize odaklı olabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek olan güneş tutulması ile birlikte aşk hayatınızda mutluluğa erişebilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışıp onlarla yeni işler yapmaya karar verebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise başka insanlarla daha fazla paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bu paylaşımlar sayesinde hayata karşı daha ciddi bakış açıları sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek olan Merkür’ün burcunuza girmesi ve Pazar günü meydana gelecek olan güneşin burcunuz ile etkileşime girmesinden kaynaklı olarak önümüzdeki haftalarda bazı konulara ciddi bir şekilde yoğunlaşabilirsiniz ve o konuların özüne inebilirsiniz. İş dünyanızda yeni yollarda kendinizi bulabilir ve yeni fikirler üzerinde yoğunlaşarak haftayı bu şekilde bitirebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz ve kendiniz için faydalı şeyler yapabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Salı ve Pazar günleri olacaktır. Bu hafta içerisinde çevrenizde tanıdığınız kişilerle finansal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz önemli olabilir. Kendinizi birçok yönden bu hafta sizin için faydalı olacaktır. Aynı zamanda bu hafta arkadaşlarınız ya da çevrenizdeki komşularınız ile ilgili önemli konularda bir görüşme olabilir. Çevrenizdeki insanlar sizi bir kutlamaya davet edebilir veya hoşunuza giden bir konu hakkında güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Fakat sevgiliniz veya arkadaşınız, dostunuz olan bir kadın ile hayatındaki ciddi sorunlar sizin de dikkatinizi çekecektir. Muhtemelen tanıdığınız kadın başka bir şehirde veya başka bir ülkede yaşayan bu kişinin yaşamış olduğu bu sağlık sorunu sizin de canınızı sıkabilir.

Başak:

Başak burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta üzerinde çalıştığınız projelere ve girişimlerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Hafta başında enerjinizi yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sorumluluklarınıza bu hafta biraz tembel ya da çevrenizdeki insanlara karşı hoşgörülü olabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru da elinizdeki işlerinizi ve görevlerinizi halledebilir, zevk aldığınız işlere odaklanabilirsiniz. Perşembe günü yaşanacak güneş tutulması ile birlikte kariyer ve iş hayatınızdaki fırsatları iyi bir şekilde değerlendirme durumunuz olacaktır. Yaptığınız işlerle dikkatleri üzerinize çekebilir veya kendinize yeni iş fırsatları arayabilirsiniz. Ayrıca günlük yaşamınızda hayatınızı düzene sokabilir ya da sağlınıza odaklanabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru sevdiğiniz insanlarla vaktinizi geçirebilir ve onlarla birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Bu hafta sonu Merkür ilişki ve aşk hayatı alanının içerisine karışıyor. Bu sebeple ilerleyen günlerde iş hayatınızda kendi açınızdan olumlu bir diyalog gerçekleştirebilir, ilişkilerinizde daha dengeli ve yapıcı olabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları gözden geçirebilir ve onlar üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru yaşamınızdaki var olan bazı sorunların nedenlerini öğrenmek sizin için önemli ve faydalı olabilir.

Bu hafta sizin favori günleriniz Pazartesi ve Perşembe günleri olacaktır. İçinde olacağınız bu hafta geleceğiniz için faydası olacak mali bir belge veya para konusunda ilginç ve sizin için kazançlı haberler alabilirsiniz. Düğün, nişan ya da gebelik gibi kulağınıza hoş gelen sürpriz haberler alabilirsiniz. Bunun neticesinde bu hafta oldukça çok işiniz olacak ve çevrenizdeki arkadaşlarınız, dostlarınız size yardım edecekler, çünkü sizinle bu şekilde paylaşımlarda bulunmak her iki tarafı da mutlu ediyor. Tüm bunlar olurken aynı zamanda sosyal ortamınızı da ihmal etmeyin sakın. İçinde bulunduğunuz bu hafta boyunca önemli bir etkinlik haberi alabilirsiniz. Aile içerisinde olabilecek bir görüşme ya da akraba ziyaretinde buluna bilirsiniz. Bu yaşayacağınız güzel olaylarla ilgili sevineceğiniz bir haber bekleyin.

Terazi:

Terazi burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta sevdiğiniz insanlardan duygusal açıdan daha fazla destek ve rahatlık isteyebilirsiniz. İyi tanıdığınız ve sizi en çok teşvik eden arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru çok istediğiniz şeyler sizin önceliğiniz olabilir. Aşk hayatınızda Perşembe günü meydana gelecek güneş tutulmasından dolayı ilişkinizin üzerine ağırlık verebilirsiniz. Hoşunuza giden, sevdiğiniz şeylere ilgi gösterebilir ve onlarla daha fazla zaman harcayabilir, onlar ile birlikte kendinizi daha eğlenceli bir ortamda bulabilirsiniz. Hafta sonu Satürn olumlu bir şekilde etkilenmesinden dolayı, iş ve eğitim hayatınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru yapmayı düşündüğünüz işlerinizi halledebilir ve vaktinizi daha verimli bir şekilde harcayabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili endişeleriniz var ise kendinize vakit ayırabilir, yaşamınızdaki karmaşıklığı bir düzene sokabilir ve sevdiğiniz insanlarla vakit geçirerek ilişkilerinizle vakit geçirerek haftayı bu şekilde sonlandırabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri olacaktır. Bu hafta kendiniz için ciddi ve zor bir karar sizi bekliyor olacak. Hayatınızın akışını etkileyecek bir maceraya başlayabilir ya da oluşacak olan bir değişimden dolayı hayatınızda ilginç olaylar olmaya başlayabilir. Önünüze çıkacak fırsatlar önemli ve umut verici olabilir, bu yüzden karşınıza çıkan fırsatları kaçırmama önem gösterin. Bu hafta sizden farklı konumlarda bulunan kişilerden veya işletmelerden alacağınız fikirlere önem gösteriniz. Bulunduğunuz hafta boyunca eskide kalan istekleriniz açısından sizin için olumlu bir etkinlik ortaya çıkması sebebiyle eskide kalan arzularınıza geri döneceksiniz. Artık ekonomik durumlar hakkında fikirler sahip olabilir veya yakın bir arkadaşınızla birlikte farklı sorunlar hakkında görüşebilirsiniz.

Akrep:

Akrep burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta fikirleriniz doğrultusunda yaptığınız planlar ve sorumluluklarınıza önem gösterebilirsiniz. Eğitim ya da iş hayatınızda ihtiyacınız olan bilgileri toplamak için bu haftanızı ayırabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ailenizle ilgili konulara önem vermek isteyebilirsiniz. Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan güneş tutulmasından kaynaklı olarak evinizde ya da ailenizde yaşanacak sorunlara odaklanma durumunuz olabilir. Hayatınızda değişikler yapmak isteyip hayat şartlarınızı değiştirmek üzerine ya da aile ilişkilerinizi değiştirmek üzerine odaklanabilirsiniz. Bunların sonucunda da hayatınızı daha rahat yaşayabilir ve ruhsal psikolojik açıdan da güçlenebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru ise hoşlandığınız şeyleri yapmak isteyebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirmek isteyip onlarla planlar yapmaya odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek olan Merkür ile burcunuzun etkileşmesi ile aşk hayatınız ve yaratıcı projelere vereceğiniz enerji miktarları değişebilir. Pazar günü meydana gelecek olan güneş ile burcunuzun etkileşiminden ise yeni girişimler elde edebilirsiniz. Bu etkileşimlerden kaynaklı olarak yaşam enerjiniz daha da artabilir ve eğlenceli ve pozitif bir hal alabilirisiniz. Hafta sonunda ise hafta boyunca vakit harcayamadığınız işlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Cuma ve cumartesi günleri olabilir. Bu hafta hem yakın akrabalarınızla hem de uzak akrabalarınızla planlanmamış buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu buluşmalar muhtemelen evlilik, çalışma gibi durumlardan kaynaklanacaktır. Bunun yanı sıra aile dışında yakın olduğunuz bir insanla beraber birkaç etkinliğe katılabilirsiniz. Bu hafta hayatınızdaki insanlar tarafından size hoş bir sürpriz yapılabilir. Bu hafta sizin için genellikle yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler getirebilir diyebiliriz. Eğer mahkeme gibi bir olayınız varsa bu olay olumlu sonuçlanacaktır. Bu hafta aşk hayatınızda ise ilginç bir hafta geçirebilirsiniz. Bekâr olan akrep burçları bu hafta hayat arkadaşlarını bulabilirler ya da yeni bir ilişkinin temelini atabilirler.

Yay:

Yay burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta kararlı olduğunuz şeyleri hayata geçirmek üzerine çalışmalarda bulunabilirsiniz. Tüm enerjinizi bu durum için harcayabilirsiniz. Ayrıca üzerinizde bulunan sorumluluklarınızı da hafifletmek adına zaman harcayabilirsiniz. Salı günü meydana gelecek olan Jüpiter ve Merkür’ün şiddetli çarpışması sonucu olarak siz odaklanma konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak kendinize olduğundan daha çok zaman ayırmak isteyebilir hatta biraz kafa dinlemek için bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü kova burcunda meydana gelecek olan güneş tutulması sayesinde işlerinize odaklanmak için yeteri kadar motivasyonu ve enerjiyi bulmuş olabilirsiniz. Üzerinizde çalıştığınız konular hakkında yeni veriler ve bilgiler toplayabilir hatta düşüncelerinizi özgür bir şekilde aktarabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sakin ve durgun bir hafta geçirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise duygularınız daha da yoğunlaşarak bazı durumlar hakkında kendi kendinize destek verebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek olan Merkür ile burcunuzun etkileşimi sonucu Merkür evinize ve aile yaşantısı konusunda sizi olumlu etkileyebilir. Pazar günü ise meydana gelecek olan güneş ve burcunuzun etkileşiminden kaynaklı olarak önümüzdeki haftalarda kendinizi olduğunuzdan daha huzurlu hissetmek isteyebilirsiniz ya da kalbinizi ve zihninizi aynı şeyleri düşünürken görmek isteyebilirsiniz. Bu etkileşimlerin sonucu olarak aile içinde yaşayacağınız sıkıntılara ve sorunlara daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz. He işte hem de evde yeni girişimler üzerinde uğraşabilirsiniz ve bunun sonucunda da yatırım konusunda gerekli yerlerden destek alabilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek isteyebilirsiniz hatta keyifli zamanlar geçirmek için bazı sorumluluklarınızı bir kenara atabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori gününüz Pazar günü olabilir. Bu hafta aileniz ve yakın akrabalarınız tarafından yapılması acil olan görevler ve sorumluluk sizi bekleyebilir. Bu hafta yapacağınız bir gezi ya da uzun bir yolculuk sizi bekleyebilir ve bu yolculuk sizin için kafanızı dinlemek için size iyi gelen bir yolculuk olabilir. Bu hafta bu seyahatin yanı sıra günü birlik şehir dışına çıkmanız durumu söz konusu olabilir. Bu hafta boyunca hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatlar kollayabilirsiniz. Hem ailenizin hem de arkadaşlarınızın ortak bir tanıdığı olan ama uzun zamandır görmediğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Genel olarak ise ailenizle ve tanıdıklarınızla bir düğün ya da bu tarz bir etkinlik için fazlaca vakit geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz