Ana SayfaModa11 Eylül-18 Eylül Haftalık Burç Yorumları

11 Eylül-18 Eylül Haftalık Burç Yorumları

-

Koç burcu:

Koç burçlarını 11 Eylül- 18 Eylül haftasında güzel gelişmeler bekliyor. Bu hafta içerisinde koç haftalık burç yorumları gösteriyor ki adeta hayata yeniden başlayacak, yeniden doğmuş gibi hissedecek. Ayrıca bu olumlu gelişmelerin yanı sıra özel hayat ve ikili ilişkilerinizde de şans sizden yana olacak gibi gözüküyor. Sevdiğiniz kişi ya da sevgiliniz ile yapacağınız planlar sizi mutlu edecek. Bu hafta içerisinde sizlerin şanslı olacağı günler ise Çarşamba ve cuma günleri olacaktır. Önem arz eden işlerinizi bugün yapmanız sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Bu dönem içerisinde parasal yönden de rahatlık yaşayabilme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Boğa burcu:

 Boğa haftalık burç yorumları için bu hafta güzel haberler ile başlayacak gibi gözüküyor. Neredeyse her şeyin gönlünüzdeki gibi olması ihtimalinin bulunduğu bu hafta içerisinde, aileniz ile yoğun ve bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün. 11 Eylül- 18 Eylül haftası içerisinde boğa burçları, daha fazla birikim yapmalı ve para harcamalarına da çok dikkat etmelidir. Ayrıca ikili ilişkilerinizde de güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bu hafta içerisinde sevdiğiniz insanla ya da sevgiliniz, eşiniz ile daha fazla yakınlaşabilirsiniz gibi gözüküyor.

İkizler burcu:

İkizler burçları Eylül ayının ikinci haftasında özel hayatlarında yaşayacakları olumlu ve güzel gelişmeler ile adeta hayatlarına yeniden adapte olacak. Ailenizle de ilişkilerinizin yoluna gireceği bu dönem içerisinde sizin şanslı gününüz ise Pazartesi günüdür. İkizler burçlarını 11 Eylül- 18 Eylül haftasında aynı zamanda da zorlu bir süreç beklemektedir. İşinizde ya da okulunuzda birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar karşısında sakin olmanız sizin açınızdan çok daha iyi ve olumlu sonuçların meydana gelmesine neden olacaktır. Ayrıca bu hafta içerisinde harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

Yengeç burcu:

Yengeç burçları 11 Eylül- 18 Eylül haftasına hem sosyal çevresi hem de yakın ilişkilerinde yaşanacak olumlu gelişmeler ile başlamaktadır. Yengeç burçları ve yükselen yengeç burçları, adeta bu hafta içerisinde sevgi dolu günler yaşayacak gibi gözüküyor. Parasal konulardan da yüzü gülecek olan yengeç burçları, bu dönem içerisinde harcamalarına dikkat ettiği taktirde borçlarından da rahatlıkla kurtulabilir. Yengeç ve yükselen yengeç burçları için bu haftanın şanslı günleri ise Çarşamba ve cuma günleri olacaktır. Bu günlerde alacağınız kararlar, sizler için daha olumlu sonuçların meydana gelmesine aracı olacaktır.

Aslan burcu:

Eylül ayının ikinci haftasında aslan burçlarını hızlı bir dönem bekliyor. Hem özel hayatınızda hem de maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz günler sizleri bekliyor olacak. Çevrenizdeki insanlar ile ilişkilerinizin daha iyi bir seviyeye ulaşacağı bu dönemde, maddi olarak da rahatlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde vereceğiniz kararları da 11 Eylül- 18 Eylül tarihleri arasındaki dönemde iki kere gözden geçirmekte gerçekten büyük bir fayda olacaktır. Sinirinize ve hırslarınıza asla yenik düşmemelisiniz. İş alanında olumlu haberler alabilir, ya da daha iyi bir iş teklifi alabilirsiniz.

Başak burcu:

Başak burçlarını ve yükselen başakları 11 Eylül- 18 Eylül haftası burç yorumları gösteriyor ki hafta içerisinde yorucu günler bekliyor. Bu hafta içerisinde çevrenizdeki insanlar ile yapacağınız birtakım işler olabilir. Ayrıca maddi yönden de rahatlayacağınız bu dönemde hem ailenize hem de yakın arkadaşlarınıza maddi yönden yardımda bulunabilirsiniz. Eylül ayının ikinci haftasında ikili ilişkilerinizde bazı sorunlar meydana gelebilir, bu sorunları sakinlikle düşünüp çözmelisiniz. Yükselen başak burçlarının ve başak burçlarının bu hafta içerisindeki şanslı günleri ise Çarşamba ve Cuma günüdür. Ayrıca haftanın bitimine doğru sağlığınıza da oldukça dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Terazi burcu:

Terazi burçları ve yükselen terazi burçları bu haftaya farklı düşünceler ile girebilir. Adeta hayatınızı yeniden gözden geçirip farklı bakış açılarından bakabileceğiniz bu dönem içerisinde çevrenizdeki insanlar ile daha fazla yakınlaşabilir ve hatta yeni dostlar bile edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı insanların sizin yüzünüze karşı gülüp, arkanızdan iş çevirdiğini anlayabilirsiniz. Maddi açıdan oldukça rahat bir dönem de sizleri beklemektedir. Harcamalarınıza dikkat ettiğiniz taktirde tüm planlarınızı da rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Perşembe günü sizler için kötü bir gün olabilir, dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Akrep burcu:

 Bu yeni hafta içerisinde yükselen akrep ve akrep burçları, hislerine karşılık bekleyeceği ve olaylara da oldukça duygusal bir şekilde yaklaşabileceği bir sürecin içine giriyor. Eylül ayının ikinci haftası itibari ile tüm akrep burçları ve yükselen akrepler, hareketli günler yaşayacağa benziyor. Arkadaşlarınız ile geçireceğiniz kaliteli ve güzel günler çok yakında. Maddi konularda sıkıntılar yaşayacak olan akreplere, hiç beklemediği yerlerden ve kişilerden parasal yönde destek gelebilir. Bu hafta için cumartesi günü sizin için şansız bir gün olabilir. Dikkat etmenizde büyük bir fayda olacaktır.

Yay burcu:

Eylül ayının ikinci haftasında yay burçlarını ve yükselen yayları güzel günler bekliyor olacak. Yakın çevrenizde ve bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekeceğiniz günler sizi bekliyor olacak. Bu hafta içerisinde iş konusunda güzel teklifler alabilir, eğitiminiz için de önemli adımlar atabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ya da sevgiliniz ile birlikte yapacağınız planlar, sizlerin daha mutlu olmasını sağlayacak. Parasal yönden de bir rahatlama içerisine gireceğiniz 11 Eylül- 18 Eylül haftasında, cumartesi gününe dikkat etmeniz gerekebilir. Cumartesi günü karşınızdakilere karşı sakin olmanızda büyük bir fayda olacaktır.

Oğlak burcu:

Oğlak burçlarını ve yükselen oğlak burçlarını, 11 Eylül- 18 Eylül haftasında gerçekten güzel gelişmeler bekliyor olacak. Karşı cinsler tarafından ilgi odağı olacağınız bu dönem içerisinde, ikili ilişkilerinize dikkat etmenizde büyük bir fayda olacaktır. Maddi yönden de bazı gelişmeler yaşamınız, sizlere borçlarınızı azaltma fırsatı sunacaktır. Aileniz ile yapacağınız birtakım planlar, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Eğitim alanında da vereceğiniz kararlar, geleceğiniz açısından önemli adımlar olacaktır.

Kova burcu:

Kova burçlarını ve yükselen kova burçlarını 11 Eylül- 18 Eylül haftasında keyifli günler bekliyor olacak. Hem ikili ilişkiler açısından hem de ailevi ilişkiler açısından oldukça güzel gelişmeler yaşayacağınız bu dönem içerisinde, planlayacağınız güzel bir tatil hem size hem de sevdiklerinize gerçekten iyi gelecektir. Eylül ayının ikinci haftasında tanışacağınız yeni insanlar, eğitim ve iş alanında sizlere büyük fırsatlar sunabilir. Bu tür görüşmelerinizi cuma günü yapmanızda gerçekten büyük fayda olacaktır. Bu hafta içerisinde şans hep sizinle olacak gibi gözüküyor. Bu fırsatı sizler de kesinlikle kaçırmamalısınız.

Balık burcu:

Eylül ayının ikinci haftasında balık burçlarını ve yükselen balık burçlarını iş alanında gerçekten güzel gelişmeler beklemektedir. Hem dış görünüşünüz ile hem de düşünceleriniz ile etkileyeceğiniz insanlar, sizlere güzel ve bir o kadar iyi iş teklifleri sunabilir, bu teklifleri kesinlikle değerlendirmelisiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde ailenizle birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz, bu süreç içerisinde sakin ve sabırlı olmanızda gerçekten büyük bir fayda olacaktır. İkili ilişkilerinizde de dikkatli adımlar ile hareket etmeniz sizi sonsuz bir mutluluğa ulaştırabilir. Balık burçları ve yükselen balık burçları bu dönem içerisinde perşembe gününe çok dikkat etmelidir. Hem maddi açıdan hem de çevrenizdekiler ile perşembe günü içerisinde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz