Ana SayfaModa11-18 Aralık Burç Yorumları

11-18 Aralık Burç Yorumları

-

Koç burcu:

Sevgili koç burçlarını ve yükselen koç burçlarını 11- 18 Aralık burç yorumları haftasında biraz sıkıntılı günler bekliyor olacak. Özellikle iş ya da okul hayatında önemli değişiklikler yaşanabilir. Çevrenizdeki insanlardan bu konuda alacağınız destekler ile kendinizi karşınıza çıkan sıkıntılara karşı daha kolay bir şekilde toparlayabilirsiniz. Parasal olarak sıkıntılı bir dönem olacak olan 11-18 Aralık haftasında yapacağınız harcamalara dikkat etmenizde büyük bir fayda olacaktır.

Boğa burcu:

Boğa burçları ve yükselen boğa burçları 11-18 Aralık haftasına finansal yönden sıkıntılar ile başlıyor. Özel hayatınızda ikili ilişkilerinizde birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insana karşı sabırlı olmaya çalışmalısınız. Hafta sonunda sevdiklerinizle vakit geçirmeniz ve kendinize zaman ayırmanız kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacaktır.

İkizler burcu:

İkizler burcunu bu hafta iş yaşamında bazı olumlu gelişmeler bekliyor olacak. Duygusal yönden bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz fakat dostlarınızdan alacağınız tavsiyelere uyarak üzülmeden ve kendinizi yıpratmadan karşınıza çıkacak olan sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hafta sonu elinize geçecek olan bir miktar para ile borçlarınızı nihayet kapatabilirsiniz.

Yengeç burcu:

11-18 Aralık burç yorumları haftasında yengeç burçlarını ve yükselen yengeç burçlarını güzel günler bekliyor. Hafta başında gerek ailenizle gerek ise arkadaşlarınızla yapacağınız planlar sayesinde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. İş konusunda karşınıza birtakım sorunlar çıkabilir. Özellikle iş yerinizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve daha sabırlı davranmanız iyi olacaktır.

Aslan burcu:

Aslan burçlarını ve yükselen aslan burçlarını 11- 18 Aralık haftasında bazı önemli sorumluluklar bekliyor olacak. Bu dönem içerisinde başladığınız işleri yarım bırakmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe gününden sonra yeni bir ortama girebilir, orada yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İşiniz ile ilgili köklü bir değişiklik yapabilirsiniz.

Başak burcu:

Sevgili başak burçları ve yükselen başak burçları için bu hafta tempolu başlayacak gibi gözüküyor. Arkadaşlarınızın bu dönemde size ihtiyacı olabilir, onların yanında olmaya özen göstermelisiniz. Maddi yönden karşılaşacağınız sıkıntılarda ailenizden yardım almayı kabul etmelisiniz. Bu dönemde başak burçları ve yükselen başak burçları yeni insanlarla tanışıp, yeni bir ilişkiye adım atabilir.

Terazi burcu:

Terazi burçları ve yükselen terazi burçları için 11-18 Aralık haftası burç yorumları ve burç özelliklerine göz atacak olursak, enerjisi her zaman yüksek ve eğlenceli olan teraziler bu hafta içerisinde durgun bir döneme giriş yapabilir. Ufak sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilir. Ayrıca ikili ilişkilerinizde de küçük çaplı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu:

11-18 Aralık haftasında akrep burçları ve yükselen akrep burçlarını maddi yönden ciddi sıkıntılar bekliyor. Uzun zamandır ertelemekte olduğunuz bu borçlar başınızı ağrıtabilir. Yanınızda olmaya çalışan ve sizi sürekli olarak desteklemek isteyen ailenize karşı daha iyi davranışlar sergilemeye dikkat etmelisiniz. Hafta sonunu kendinize ayırarak kafanızı dinlemenizde büyük bir fayda olacaktır.

Yay burcu:

Sevgili yay ve yükselen yay burçlarını 11-18 Aralık haftasında duygusal günler bekliyor olacak. İkili ilişkilerinizde sevdiğiniz insan ile birlikte alacağınız kararlar sayesinde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bu dönem içerisinde karşınıza çıkacak olan iş fırsatlarını değerlendirmeniz sizin için büyük fayda sağlayacak. Hafta sonunu ailenizle birlikte geçirmeniz size iyi gelecek.

Oğlak burcu:

11-18 Aralık haftasındaki burç yorumları arasında en güzel haberler oğlak burçları ve yükselen oğlak burçları için geliyor. İş hayatınızda terfi ya da yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Kabul etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Sevgiliniz ya da eşinizle kısa süreli bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzun zamandır kurtulmaya çalıştığınız parasal sıkıntılardan da bu dönem içerisinde yavaş yavaş kurtulacaksınız.

Kova burcu:

Sevgili kova burçlarını ve yükselen kova burçlarını bu hafta içerisinde bazı sıkıntılar bekliyor. Aileniz ve arkadaş çevrenizde sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizi seven insanlara karşı daha sabırlı olmaya çalışmanızda fayda olacaktır. İş hayatınızda karşınıza çıkan sorunlar karşısında hemen pes etmemeli, mücadeleye her zaman devam etmelisiniz.

Balık burcu:

Balık burçlarını ve yükselen balık burçlarını bu hafta içerisinde güzel haberler bekliyor olacak. Eğitim ya da iş hayatınızda alacağınız yeni haberler ile çok mutlu olacaksınız. İkili ilişkilerinizde de sevgiliniz ile çok büyük bir adım atabilirsiniz. Hafta sonunda aileniz ile güzel bir seyahate çıkabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz