Ana SayfaSinema1 Temmuz Haftası Vizyondaki Filmler

1 Temmuz Haftası Vizyondaki Filmler

-

Her geçen gün beyaz perdeye çıkmakta olan filmler, izleyiciler tarafından büyük bir ilgi toplamaktadır. Kırdıkları gişe rekorları ile gündeme gelen filmler her hafta yenilenmektedir. İsterseniz gelin hep birlikte 1 Temmuz haftası vizyondaki filmler listesine bir göz atalım.

İŞTE BU HAFTA VİZYONDA Kİ FİLMLER

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Uzun yıllardan beri hem çocuklar hem de yetişkin bireyler tarafından sevilerek ve beğenilerek izlenen Örümcek Adam serisinin yeni filmi olan Örümcek Adam Eve Dönüş filmi, 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona giren filmler arasında bulunmaktadır. Gösterime girdiği ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts oturmaktadır.

Spark: Bir Uzay Macerası

Özellikle çocuklar ve gençler tarafından büyük bir merak ile beklenmekte olan Spark: Bir Uzay Macerası filmi, 1 Temmuz haftasında piyasaya çıkan vizyondaki filmler arasında neredeyse en fazla dikkat çeken film olmayı başarmıştır. Animasyon ve macera tutkunları için yapılabilecek en doğru seçim olan Spark: Bir Uzay Macerası filminin yönetmen koltuğunda ise Aaron Woodley bulunmaktadır.

Mayın ( Mine)

Temmuz ayında piyasaya çıkan filmler arasından dikkat çeken bir diğer film de hiç şüphe duymaksızın Mayın filmidir. Amerikan Deniz Kuvvetleri bünyesinde ve Kuzey Afrika’da görev yapmakta olan keskin nişancı Mike Steves’in başından geçen maceraları anlatan ve gerilim dolu bu filmin yönetmen koltuğunda ise Fabio Guaglione oturmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz